Nově o německé literatuře v českých zemích

Centrum Kurta Krolopa pro německou literaturu v Čechách při Filozofické fakultě Univerzity Karlovy se významně podílelo na vzniku publikace Handbuch der deutschen Literatur Prags und der Böhmischen Länder, která vyšla v prestižní řadě „rukovětí“ německého nakladatelství J. B. Metzler. Kniha skýtá obšírný přehled německy psané literatury nejen v Praze, ale na celém území českých zemí, od 18. století do poloviny 20. století v rozmanitých historických a kulturních souvislostech. Publikace bude za přítomnosti vydavatelů slavnostně představena veřejnosti v Goethově institutu v Praze v úterý 27. února 2018 od 18 hodin.

Podrobnosti události

Začátek události
27. 2. 2018 18:00
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1 (Goethe Institut v Praze)