Migrace dnes: Co může FF UK nabídnout?

Na Filozofické fakultě UK se začínají rozbíhat různé akce na podporu uprchlíků, podepisují se petice, studenti vyjíždějí pomáhat do Maďarska či Chorvatska… Ale většina aktivních členů studentské obce zůstává se svými zkušenostmi sama – popřípadě vědí, že chtějí pomoci, ale nevědí jak.

Středečního setkání se zúčastní jak zástupci fakulty a studentských i občanských inciativ, tak jednotlivci. Moderování celé akce se ujala Studentská rada FF UK. Cílem setkání je sdělit si navzájem své zkušenosti a podělit se o nápady. Máte-li už teď jasnou představu o tom, jak by se do současného dění okolo migrace a uprchlíků mohla Filozofická fakulta UK zapojit, popř. máte-li k danému tématu konkrétní dotazy, zašlete je prosím do 14. 10. do 10 hodin na adresu sr@ff.cuni.cz.

Přijďte spolu s námi vymyslet, jak spojit síly a vytvořit projekt, který bude smysluplný. Zváni jsou všichni, kteří si myslí, že mají k tématu co říct, především ale ti, kteří jsou ochotni se na realizaci těchto nápadů aktivně podílet.

Těšíme se na viděnou v místnosti č. 301 v hlavní budově FF UK od 18 hodin.

za iniciátory setkání

Eva Marková, předsedkyně Studentské rady FF UK

Podrobnosti události

Začátek události