Mezinárodní podzimní škola fenistiky Praha 2018 / Ulkomaisen fennistiikan syyskoulu Praha 2018

Mezinárodní podzimní škola fenistiky Praha 2018 je součástí čtyřletého projektu, na němž spolupracují finská studia na Univerzitě ve Varšavě, Univerzitě v Greifswaldu, Univerzitě v Kolíně nad Rýnem a Filozofické fakultě UK.
Cílem projektu je umožnit každoroční setkání magisterským a doktorským studentům a vyučujícím fenistiky ze čtyř univerzit ve třech zemích, při němž dojde kromě přednášek a prezentací konferenčních příspěvků či výzkumných projektů s tématy z finského jazyka, literatury a sociokultury také k výměně zkušeností z výuky i vedení závěrečných prací. Součástí akce je také networking a možnost prodiskutovat další formy spolupráce. Jednacím jazykem je finština.

Podrobnosti události

Začátek události
24. 9. 2018 9:30
Konec události