Meetplace Univerzity Karlovy

Zahajujeme akademický rok! A to hned na dvou místech, která můžete jako studenti a studentky Univerzity Karlovy v průběhu roku navštěvovat. Program bude probíhat ve čtvrtek 12. října 2017 od 11 hodin až do noci.

Přes den se můžete vydat do Hybernské 4, kde bude probíhat tradiční studentský jarmark. Seznámíte se tam se studentskými spolky, projdete si nově otevřené prostory, kde v budoucnu vznikne univerzitní kampus. Dále si zakoupíte nebo vyměníte knihy a skripta na knižním bazaru, zúčastníte se umělecké performance nebo zhlédnete promítání. K tomu si dáte něco dobrého od Kuchařky bez domova nebo Bistra Mezi řádky, zapijete to pivem/vínem/limem z baru Containall a poslechnete si debatu o občanské angažovanosti mladých lidí.

Večer bude program pokračovat v nedalekém Studentském klubu Celetná, kde proběhne debata na téma více než aktuální, a sice na téma financování českého vysokého školství. Následovat bude několik koncertů a DJ.

Pokud chcete poznat univerzitní život jinak než ve školních lavicích, přijďte ve čtvrtek 12. října ať již do Hybernské přes den, anebo do Celetné v podvečer. Podrobný program budeme postupně zveřejňovat. Těšíme se na viděnou.

Podrobnosti události

Začátek události
12. 10. 2017 11:00
Konec události
13. 10. 2017 1:00
Místo konání
Hybernská 4, Praha 1 | Studentský klub Celetná, Celetná 20, Praha 1
Webové stránky
https://www.facebook.com/events/311572549310485/
Organizátor
Studenstká Hybernská, Studentská unie UK
Typ události
Pro veřejnost, Různé
Přílohy
Plakát