Lean Canvas: Jak vytvořit podnikatelský plán na jedné A4?

Rádi byste rozjeli nový produkt nebo službu? Zajímá Vás, jak si efektivně utřídit myšlenky a pojmenovat vše, co k tomu potřebujete? Přijďte si vyzkoušet nástroj Lean Canvas, tedy byznys plán na jedné A4. Přihlaste se na Inovační workshop s výborným zkušeným lektorem Janem Veselým, a to 21. listopadu 2023 od 9:00 v Kampusu Hybernská. Workshop je určen studentům, absolventům i veřejnosti. Registrovat se můžete se zde.

Naučíte se pracovat s nástrojem Lean Canvas a díky němu získáte jistotu, že na nic důležitého nezapomenete. Lean Canvas vám poskytne ucelený pohled na váš nápad, ale zároveň vás nenechá se rozepisovat. Budete projekt vnímat komplexně. Uvědomíte si souvislosti. Lean Canvas zahrnuje ty nejdůležitější stavební kameny vašeho projektu. Pojmenujete si největší rizika. Budete vědět, čemu se věnovat prioritně Lean Canvas vám umožní odhalit oblasti, které nemáte podchyceny. Projekt popíšete během pár minut. Naučíte se jít rychleji k věci. Nad Lean Canvasem se vám v týmu s investory i poradci bude dobře diskutovat o projektu a jeho rizicích.

Lektorem workshopu bude Jan Veselý, který vede kurz Rozjeď projekt – projektový seminář zaměřený na inovace. V minulosti stvořil několik akceleračních programů zaměřených na sociální inovace, založil EduFórum, vytvořil online portál dobrokurzy.cz aj. V současnosti má na starosti také vzdělávání ve Slevomatu.

 

 

Podrobnosti události

Začátek události
21. 11. 2023 9:00 - 12:00
Místo konání
Kampus Hybernská, budova D, 2. patro
Webové stránky
cppt.cuni.cz/CPPTN-574.html
Organizátor
Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy
Typ události
Pro veřejnost
Přílohy
Lean Canvas_IG_1