Jan Zrzavý: Původ rodiny, soukromého vlastnictví a státu 2.0. (The CCC Lecture Series)

Srdečně vás zveme na zahájení mezioborové přednáškové řady The CCC Lecture Series, jejímž cílem je představit a propojit excelentní české vědce z různých disciplín.

Evoluční biolog profesor Jan Zrzavý otevře cyklus přednáškou “Původ rodiny, soukromého vlastnictví a státu 2.0.“

The CCC Lecture Series organizují CERGE-EI (Centrum pro ekonomický výzkum a doktorské studium Univerzity Karlovy – Národohospodářský ústav AV ČR) a CTS (Centrum pro teoretická studia), společná pracoviště Univerzity Karlovy a Akademie věd ČR.

Prosíme, registrujte se zde.

K diskusi po přednášce bude připraveno občerstvení.

Podrobnosti události

Začátek události
25. 10. 2019 16:30 - 19:00
Politických vězňů 7, Praha 1 (CERGE-EI)