Inovační snídaně UK: Proč jít do soutěže Falling Walls Lab CZ?

Dovolujeme si vás pozvat na Inovační snídani, která proběhne v úterý 9. 6. 2022 od 9.30 v Kampusu Hybernská (Budova A, 3. patro). Registrovat se můžete na zde.

Soutěž Faling Walls Lab je určená všem mladým vědcům, inovátorům a vizionářům napříč obory a Univerzita Karlova je jejím partnerem. Více o celé soutěži se dočtete i na webu CPPT UK ZDE.

Pozvání na snídani přijali:

• dr. Markéta Klíčová studentka v oboru Nanotechnologie na Technické univerzitě v Liberci a vítězka českého kola soutěže v roce 2018
  • Martin Krška, manažer pro vztahy s veřejností v Národní technické knihovně a národní koordinátor Falling Walls Lab Czech Republic
  • Barbora Boušová, vedoucí DAAD Information Point Praha

Setkání se zaměří na to:

• co je soutěž Falling Walls Lab CZ a proč se do ní přihlásit;
  • jak soutěž probíhá;
  • co mohou účastníci vyhrát a s jakými lidmi se během soutěže setkávají;
  • co soutěžícím účast přinese a jak jim pomůže v budoucím podnikání nebo tvorbě projektu.

Podrobnosti události

Začátek události
9. 6. 2022 9:30
Kampusu Hybernská (Budova A, 3. patro)