Diskuze o komplexní rekonstrukci Národní knihovny ČR

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze zve svoji širokou akademickou obec na setkání s diskuzí o komplexní rekonstrukci budov Národní knihovny ČR ve čtvrtek 21. ledna 2016 od 16 hod.

Národní knihovna ČR patří k nejdůležitějším národním kulturním institucím v zemi. Prochází v současné době nezbytnou komplexní rekonstrukcí včetně barokních staveb Klementina. Jaké jsou etapy obnovy Klementina? Jak se dosud realizoval a jak se do budoucna plánuje souběh různých prací? V jakých podobách bude knihovna dostupná během rekonstrukce? Co je garantované minimum, zajišťující přístup k základním službám v provizorních podmínkách? Jak bude Národní knihovna vypadat po ukončení rekonstrukce?

Vystoupí generální ředitel Národní knihovny ČR pan PhDr. Petr Kroupa a náměstek ředitele pan PhDr. Hanuš Hemola. Diskuzi moderuje doc. Michal Pullmann.

Podrobnosti události

Začátek události
21. 1. 2016 16:00 - 18:00
nám. Jana Palacha 2, Praha 1 (hlavní budova FF UK: Velká aula, m. č. 131)