Den celoživotního vzdělávání & Festival absolventů

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si vás srdečně pozvat na akci Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů, která se bude konat v sobotu 22. dubna 2017 od 10:00 do 16:00. Představena bude široká škála vzdělávacích programů, ať už zájmových, profesních či v rámci Univerzity třetího věku. Seznámíme vás i se vzdělávacími, kulturními a společenskými událostmi, které průběžně připravujeme pro naše absolventy. Pro všechny návštěvníky je v průběhu celého dne připraven bohatý doprovodný program. Další informace získáte zde: http://www.ipsc.cuni.cz/IPSC-137.html, reportáž z loňského roku si můžete prohlédnout zde: https://youtu.be/MYtOXytJQwM.

První pomoc (zájmový program CŽV)

V rámci Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů bude pro zaregistrované účastníky uskutečněn zájmový program celoživotního vzdělávání s názvem První pomoc, který připravila 1. lékařská fakulta. Jedná se o program, který účastníka seznámí s poskytováním první pomoci, resuscitací a jejím praktickým nácvikem. V rámci programu budou mít účastníci možnost trénovat tuto dovednost na zdravotnických modelech za účasti školených lektorů.

Do programu je nutné se nejprve zaregistrovat (viz odkaz níže). Následně budou zaregistrovaným účastníkům zaslány další organizační informace. Účastníkům bude vydáno osvědčení o absolvování programu. Program je určen pro veřejnost a je kapacitně omezen. Účast v programu je zdarma.

Datum, čas a místo uskutečnění programu: 22. 4. 2017, 10:00 až 14:00 hod., Zelená posluchárna (Celetná 20, Praha 1, 1. patro, č. dv. 141).

Do programu se můžete registrovat zde: http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=10003.

Vstup zdarma.

Podrobnosti události

Začátek události
22. 4. 2017 10:00 - 16:00
Místo konání
Ovocný trh 3, Praha 1 (Karolinum)
Webové stránky
http://ipsc.cuni.cz/IPSC-137.html
Organizátor
Univerzita Karlova
Typ události
Pro veřejnost, Různé
Přílohy
plakát