Call for Papers: Digitální data perspektivou humanitního vědce

Masarykova univerzita v Brně si vás dovoluje pozvat na třetí ročník specializované online konference, která je zaměřena na digitální platformy a jejich využití ve výzkumu. Konference se uskuteční virtuálně 23. listopadu 2023. Příspěvky je možné posílát do 26. června 2023.

Akce je určena nejen pro badatele v oblasti digitálních humanitních věd, ale i všechny další zájemce, kteří se orientují na metodologii tvorby a správy dat a jejich analýzu, prezentaci a využití. Na konferenci budou představeny konkrétní projekty převážně z prostředí Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, a to v podobě přednášek, posterů a workshopu.

Více informací se o konferenci dozvíte zde.

Podrobnosti události

Začátek události