Alexandr Morozov: Mladí technokrati a staří banditi. Kdo se dostal k moci po prezidentských volbách v Rusku?

Přednáška a následná diskuze s politologem, ředitelem Akademického centra Borise Němcova pro výzkum Ruska FF UK Alexandrem Morozovem Mladí technokrati a staří banditi. Kdo se dostal k moci po prezidentských volbách v Rusku?

Nikdo nepochybuje o tom, že Vladimir Putin vyhraje letošní prezidentské volby. Otázka ale spočívá v tom, jaké hospodářské a politické skupiny mohou profitovat z následujícího období Putinovy vlády (2018–2024), jakým způsobem se účastnily prezidentské kampaně a za jaké změny tyto skupiny bojují.

16.00–17.15 (přednáška)
17.30–18.30 (diskuze)

Přednáška bude proslovena v ruštině.

Podrobnosti události

Začátek události
21. 3. 2018 16:00 - 18:30
Místo konání