Beyond 1989 – Hopes and Disillusions after Revolutions (A Global Approach)

Srdečně zveme na mezinárodní konferenci Beyond 1989 – Hopes and Disillusions after Revolutions (A Global Approach), která se uskuteční tento pátek a sobotu (6.–7. 12.) a spolupořádá ji Filozofická fakulta UK.

Páteční program proběhne od 14.00 v Karolinu a zahájí ho ministři zahraničí České republiky a Francie Tomáš Petříček a Jean-Yves Le Drian. Na program je potřeba se předem registrovat (e-mailem na cefres@cefres.cz).

Sobotní program proběhne od 9.30 v hlavní budově Filozofické fakulty UK a vstup je volný.

Veškeré informace včetně kompletního programu najdete na webu CEFRESu.

událost na Facebooku

Podrobnosti události

Začátek události
6. 12. 2019 0:00