Archiv evaluace 2008/2009

Table 'nh2538700db.ZS' doesn't exist

Studentské evaluace v letním semestru ak. roku 2008/2009

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

na této stránce jsou zveřejněny výsledky studentské evaluace výuky, která proběhla dotazníkovou formou v květnu 2009. Vyplněné dotazníky byly převedeny do elektronické podoby a následně zpracovány do databáze výsledků.

Níže naleznete přehled základních součástí s uvedením počtu realizovaných a evaluovaných předmětů. Kliknutím na vybranou základní součást se zobrazí základní statistické údaje o evaluaci na této součásti a seznam předmětů, ze kterých byl zpracován alespoň jeden vyplněný dotazník. Kliknutím na konkrétní kurs pak lze zobrazit statistické výsledky jednotlivých evaluovaných vyučujících resp. předmětů. V některých případech má jeden předmět garantovaný stejnými osobami dva či více kódů. V takovém případě byly pod různými kódy vyplněné dotazníky sloučeny dle jmen garantů a názvu předmětu.

Komentáře k jednotlivým kursům resp. vyučujícím, které mohl každý student připojit, jsou neveřejné, dostupné pouze vedoucímu příslušné katedry nebo ústavu.

V několika případech je zobrazovaná návratnost dotazníků vyšší než 100 %. To je způsobeno skutečností, že daný předmět navštěvují i studenti, kteří do něj v informačním systému nejsou zapsáni.

Případné dotazy k evaluaci výuky směrujte, prosím, na adresu .

Děkuji za čas věnovaný této evaluaci, která může pomoci v dalším vývoji a zkvalitňování výuky na Filozofické fakultě.
S pozdravem

ing. Jiří Gregor
proděkan pro rozvoj

 


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /domains1/nh2538600/public/evaluace/index.php on line 78
Ústav/katedraPředmětůEvaluovánoProcentuálně