Samoobslužná výpůjčka notebooků

Služba se připravuje. Stránka je ve výstavbě.

O službě

Nechce se vám brát do školy vlastní notebook, nebo si jej nemůžete dovolit? Potřebujete notebook na pár hodin práce v knihovně nebo na delší dobu doma nebo na koleji? Půjčte si notebook z knihovny ze samoobslužného výpůjčního systému, který je umístěn v červené studovně Knihovny Jana Palacha.

Podmínky

  • Služba je určená studentům FF UK, kteří jsou zároveň registrovanými uživateli Knihovny FF UK. Notebook si lze půjčit až na 14 dnů.
  • Stejný uživatel nemůže mít půjčený víc než 1 notebook současně.
  • Před první výpůjčkou je třeba seznámit se s plným zněním smluvních podmínek a podepsat rámcovou smlouvu o výpůjčce u pracovníků výpůjčního pultu Knihovny Jana Palacha a důkladně se seznámit s návodem k použití samoobslužné výpůčky (viz níže). Návod je taktéž vytištěn a viditelně umístěn přímo u terminálu samoobslužného systému.
  • Na výpůjčním pultu samostatně půjčujeme i nabíječku a základní ochranný obal. Zpozdné za včas nevrácený notebook činí 100 kč/den. Pozor! Zpozdné se stejným způsobem započítává i pro obaly a nabíječky. Za jeden den prodlení při nevráceném notebooku v obalu s nabíječkou činí zpozdné 300 Kč.

Smlouva

Plné znění smlouvy k nahlédnutí najdete zde.

Návod k použití samoobslužné výpůjčky notebooků