Knihovna

Vyřazená literatura

Nabídka vyřazené literatury

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu UFAR. V případě zájmu kontaktujte prosím Kláru Choulíkovou (Klara.Choulikova@ff.cuni.cz), a to do 21.12. 2018. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu.

ÚFAR_1  ÚFAR_2

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu slovakistiky. V případě zájmu kontaktujte prosím Moniku Vašatovou (Monika.Vasatova@ff.cuni.cz), a to do 21.12. 2018. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu.

Slovakistika

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu etnologie. V případě zájmu kontaktujte prosím Kamilu Remišovou (Kamila.RemisovaVesinova@ff.cuni.cz), a to do 21.12. 2018.Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu.

Etnologie

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Ústavu pro archeologii. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Smidtovou (Renata.Smidtova@ff.cuni.cz), a to do 21.12. 2018. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Nabídka platí pro knihy, u kterých není uveden převod.

Archeologie

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu indologie. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Cukrovou (Vilma.Cukrova@ff.cuni.cz), a to do 21.12. 2018. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu.

Indologie

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Podmínky odběru nabízené vyřazené literatury.

  • Vyřazené knihy poskytujeme bezplatně.
  • Preferujeme osobní odběr přímo v oborové knihovně, která vyřazenou literaturu nabízí.
  • Po dohodě je možné zaslat vyřazenou literaturu také poštou na dobírku.