Vyřazená literatura

Nabídka vyřazené literatury

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu germanistiky. V případě zájmu kontaktujte prosím Karolínu Bučkovou (Karolina.Buckova@ff.cuni.cz), a to do 29.10.2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

GERM

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Ústavu dálného východu. V případě zájmu kontaktujte prosím Katarinu Feriančíkovou (Katarina.Feriancikova@ff.cuni.cz), a to do 29.10.2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

UDLV

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Knihovny UŘLS. V případě zájmu kontaktujte prosím Kamilu Remišovou (Kamila.RemisovaVesinova@ff.cuni.cz), a to do 29.10. 2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

Klf  Klf_Krystal  Std  Std_Krystal

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Knihovny Ústavu filozofie a religionistiky. V případě zájmu kontaktujte prosím Kláru Choulíkovou (Klara.Choulikova@ff.cuni.cz), a to do 16.10.2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

ÚFaR

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu příručky Ústavu české literatury a komparatistiky. V případě zájmu kontaktujte prosím Adélu Rozbořilovou (Adela.Rozborilova@ff.cuni.cz), a to do 16.10.2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

ÚČLK