Knihovna

Vyřazená literatura

Nabídka vyřazené literatury

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Historického kabinetu. V případě zájmu kontaktujte prosím Martinu Soukupovou (Martina.Soukupova@ff.cuni.cz), a to do 1. 5. 2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

Historický kabinet

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu příručky Střediska vědeckých informací. V případě zájmu kontaktujte prosím Adélu Rozbořilovou Adela.Rozborilova@ff.cuni.cz), a to do 18. 4. 2019. Při komunikaci prosím uveďte signaturu požadovaného dokumentu. Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

SVI_1  SVI_2

Knihovna FF UK nabízí k odběru vyřazenou literaturu z fondu Knihovny Celetná. V případě zájmu kontaktujte prosím Petra Schinka (Petr.Schink@ff.cuni.cz), a to do 18. 4. 2019. Nevytvářejte prosím vlastní seznamy. Vybrané knihy v přiložených souborech jen výrazně žlutě podbarvěte a pošlete zpět.Odpisy jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí, poštou je neposíláme.

Andragogika  Psychologie  Sociologie  Pedagogika

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Podmínky odběru nabízené vyřazené literatury.

  • Vyřazené knihy poskytujeme bezplatně.
  • Preferujeme osobní odběr přímo v oborové knihovně, která vyřazenou literaturu nabízí.
  • Po dohodě je možné zaslat vyřazenou literaturu také poštou na dobírku.