Dotazník pro doktorandy

Dotazník: Doktorandský den

Takto označená pole * jsou povinná

Základním součástem nabízíme možnost vystoupení jejich představitelů (od profesorů po pokročilé studenty) v médiích. Pokud nám pošlete kontakt a oblasti, jimiž se odborně zabýváte, budeme se na vás obracet v případě, že komentáře k těmto tématům budou médii poptávány.

 

K takto získaným kontaktům budou mít přístup pouze pracovníci Referátu vnějších vztahů FF UK. V případě zájmu médií o propojení s odborníky na poptávané téma budou kontakty zprostředkovány pouze po vyslovení vašeho souhlasu: před propojením vás o souhlas požádáme telefonicky nebo e-mailem.

Rádi bychom vám v průběhu roku nabídli užší tematická setkání, která by podpořila vaše aktivity směrem k uchazečům. O jaká zaměření workshopů byste měli zájem?

Prosíme o vaše komentáře k doktorandskému dni (co jste ocenili, co vám připadalo nadbytečné, co vám v programu chybělo) a o náměty, co do jeho programu zařadit příště.

Odesláním dotazníku uděluji souhlas v souladu s textem Souhlas se zpracováním osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů.