Kariéra & spolupráce

 

spolupráce_2500_500

  • Stýská se Vám po fakultě a rádi byste u nás pracovali? Nabídku aktuálně volných pracovních míst na FF naleznete zde!
  • Nabízíte stáž, praxi či brigádu našim studentům? Zašlete nám Vaši nabídku a my se postaráme o její rozšíření mezi studenty!
  • Pracujete v zajímavém oboru? Jste na své pozici úspěšní? Nebo jste si prošli jste zajímavým kariérním vývojem a rádi byste svou zkušenost předali stávajícím studentům? Ozvěte se nám a domluvíme nejvhodnější formu Vaší prezentace, ať už se bude jednat o klasickou přednášku, nebo třeba performance v našem novém otevřeném kampusu v Hybernské!
  • Jste na své pozici úspěšní do té míry, že byste rádi předali své zkušenosti vybraným studentům? Rádi bychom rozjeli program mentoringu, tj. progresivní konceptu kariérního vývoje, který využívá přenos zkušeností mezi mentorem a jeho mladším kolegou („mentee“). Takové předávání zkušeností probíhá v reálných situacích, zejména přímo na pracovišti. Budeme rádi, když se nám ozvete a společně tak nastavíme ideální cestu, jak studentům pomoci v jejich rozvoji.
  • Napadá Vás jakýkoliv jiný způsob, jak motivovat naše studenty? Máte kapelu, s kterou byste si rádi zahráli? Chcete uspořádat výstavu? Máte zajímavé téma k diskuzi? To všechno můžeme uspořádat v našich prostorech v otevřeném kampusu v Hybernské!

KONTAKT

Uvítáme Váš jakýkoliv námět, nabídku, poptávku či dotaz!

Kontaktujte nás na emailu: absolvent@ff.cuni.cz