VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici Vedoucí Oddělení přijímacího řízení

Profil oddělení

Oddělení přijímacího řízení primárně zajišťuje kompletní administraci a významně se podílí na organizaci samotného přijímacího řízení do všech stupňů studia (bakalářské, navazující magisterské a doktorské), vede komunikaci s uchazeči o studium a aktivně se věnuje i propagaci studia na fakultě. Práce oddělení má charakter servisního pracoviště pro uchazeče i akademiky v rámci procesů daných agendou přijímacího řízení.

Hlavní odpovědnosti

• všestranné řízení oddělení: metodická činnost dané oblasti – nastavení a řízení administrativních a organizačních procesů
  • koordinace činnosti s ostatními odděleními a součástmi fakulty a univerzity v rámci souvisejících agend
  • komunikace s dodavateli služeb, nastavení spolupráce a příprava smluvního zajištění
  • komunikace s akademiky v rámci fakulty (koncepční změny, konkrétní zajišťování hladkého průběhu přijímacího řízení)
  • odborný dohled a zajištění plnění nastaveného ročního harmonogramu úkolů oddělení, jeho pravidelná aktualizace
  • práce s elektronickými informačními systémy
  • tvorba a aktualizace podpůrných metodik a materiálů pro uchazeče i akademické organizátory přijímacího řízení
  • vedení statistických přehledů, výkazů a zpráv
  • koncepční spoluúčast na propagaci studia (akce pro uchazeče, web, sociální sítě)
  • vedení a koordinace malého týmu zaměstnanců
  • správa finančních prostředků určených pro financování realizace činnosti oddělení

Naše očekávání

• ukončené VŠ vzdělání
  • zkušenosti ve vedoucí pozici alespoň 1 rok
  • dobrý time management a organizační předpoklady
  • odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita v období konání přijímacího řízení (duben až červen, září)
  • bezchybný písemný projev (vynikající znalost české gramatiky podmínkou)
  • nadstandardní komunikační dovednosti v psané i mluvené formě, příjemné a profesionální vystupování
  • dobrá úroveň práce s PC (MS Office)
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • zodpovědnost, diskrétnost a loajalita
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (B2)
  • vhled do vysokoškolského prostředí, příp. povědomí o agendě na úrovni uchazeč/student výraznou výhodou

Nabízíme

• stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • rozmanitá práce v přátelském prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • vzdělávání formou školení, domácích i zahraničních pracovních stáží na vzdělávacích institucích ve formě jobshadowingu

Možnost nástupu

Ihned nebo dle dohody.
První smlouva na FF UK se obvykle uzavírá na dobu určitou – 1 rok; poté se v případě oboustranné spokojenosti smlouva prodlužuje.

Způsoby přihlášení

Elektronicky:
Přihlášku, tj. motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis, pošlete, prosím, na e-mailovou adresu eva.antosova@ff.cuni.cz

Písemně poštou/osobně:
Přihlášku se všemi přílohami můžete zaslat i poštou nebo doručit osobně na adresu Osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha 1, na obálku napište: Vedoucí OPŘ.

Své přihlášky zasílejte co nejdříve, nejpozději však do 15. 1. 2023.

Vyhrazujeme si právo nevybrat žádného z uchazečů/ek, případně výběrové řízení zrušit nebo předčasně uzavřít.