Na akci Hřeje mě pohyb se poběží z Kyjeva do Bruselu

Veřejná sportovní událost a charitativní běh se koná již 27. září. V rámci Evropského týdne sportu se poběží na atletickém oválu FTVS UK vzdálenost z Kyjeva až do Bruselu. Během celého dne je možné se zúčastnit nejen štafetového běhu, ale také pestrého doprovodného programu. Startovné je zdarma.

Akce je zaměřena na neformální setkání při pohybu s cílem vytvořit přátelské vazby mezi stávajícími a novými studenty a zaměstnanci. Do aktivit jsou zapojeni i zahraniční studenti. Akce je připravena tak, aby sportovat mohl každý. Věk běžců není omezen. Registrovat se můžete na tomto odkazu. Všichni registrovaní obdrží před konáním akce podrobné instrukce e-mailem.

Na první akci Hřeje mě pohyb se běželo z Prahy do Kyjeva jako vyjádření podpory Ukrajině, ale také jako odhodlání účastníků zahřát se pohybem při charitativní akci. Společnými silami se povedlo uběhnout vzdálenost 1 264 km za neuvěřitelných 4,5 hodin. Za úspěchem je možné se ohlédnout zde.

Program a aktuální informace se dozvíte na webu a ve facebookové události.

S dotazy se obracejte na zahranici@ftvs.cuni.cz.