VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici Vedoucí oddělení informačních systémů

Oddělení informačních systémů (OIS) zajišťuje agendu digitalizace, podporu strategických informačních systémů (studijní informační systém SIS, personální systémy WhoIs, Verso, ekonomický systém IFIS a další) a podílí se na podpoře a zajištění elektronizace pracovních procesů pro ostatní oddělení.

Popis pracovní činnosti:

• vedení týmu cca deset lidí
  • odpovědnost za provoz a rozvoj několika fakultních systémů (Studijní informační systém, WhoIs, Verso, ekonomický systém IFIS)
  • komunikace a zadávání práce externím dodavatelům v oblasti rozvoje informačních systémů
  • Projektové vedení při vývoji software

Náplň práce:

• Řízení, metodické vedení a kontrola činnosti oddělení informačních systémů (cca 10 lidí)
  • Koncepční činnost, zpracování metodických pokynů, návrhů opatření a součinnost při elektronizaci fakultní administrativy
  • Zajištění podkladů pro jednání fakultních orgánů (Studijní komise, Akademický senát FF UK, kolegium děkanky, Vědecká rada FF UK atd.)
  • Odpovědnost za provoz a rozvoj několika fakultních systémů (Studijní informační systém, WhoIs, Verso, ekonomický systém IFIS)
  • Komunikace a zadávání práce externím dodavatelům v oblasti rozvoje informačních systémů
  • Projektové vedení při vývoji software
  • Spolupráce s dalšími odděleními děkanátu, orgány fakulty, příslušnými odděleními rektorátu UK, dalšími fakultami UK a jinými subjekty

Požadavky:

• středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost angličtiny
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenosti se správou informačních systémů
  • Komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Zkušenosti s velkými datovými soubory včetně analýz
  • Samostatnost, koncepčnost a týmového ducha

Výhodou:

• Zkušenosti s řízením projektů
  • Programátorské zkušenosti
  • Analytické zkušenosti
  • Znalost jazyka SQL a UML
  • Zkušenosti se softwarovým vývojem
  • Zkušenosti s procesním řízení

Nabízíme:

• Stabilní zázemí velké vzdělávací instituce
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Podporu dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravné
  • Pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • zaměstnanecké benefity

www.ff.cuni.cz/fakulta/oddeleni-dekanatu/osobni-oddeleni/benefity/

Možnost nástupu:

Předpokládaný nástup 1. 9. 2022 nebo dle dohody

Smlouva bude na dobu určitou – jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Životopis, spolu s motivačním dopisem a stručnou (max. 2 strany) koncepcí rozvoje oddělení informačních systémů zasílejte e-mailem na jan.koura@ff.cuni.cz do 15. 8. 2022. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Na základě podání přihlášky do výběrového řízení zpracovává FF UK osobní údaje uchazečů v souladu s příslušnými právními předpisy a dalšími předpisy UK. Informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné zde: https://cuni.cu/UK-9056.html