Neomezený přístup k e-knihám Oxford Scholarship Online a SAGE Knowledge již jen 6 měsíců

Od listopadu 2020 mají studeni a zaměstnanci Univerzity Karlovy dočasný přístup k multioborovým kolekcím e-knih Oxford Scholarship Online a SAGE Knowledge o celkovém objemu přes 22 000 titulů. Neomezený přístup skončí v listopadu 2021 a poté Ústřední knihovna UK vyhodnotí data o využívanosti, na základě kterých dojde k výběru titulů pro trvalý nákup. Dosavadní statistiky využívanosti a přehled nejčtenějších titulů v rámci uvedených kolekcí najdete na webu Ústřední knihovny UK.

Více informací a odkazy

• Ke kolekcím můžete přistupovat z Portálu e-zdrojů zdezde, a to i prostřednictvím vzdáleného přístupu (po přihlášení univerzitním účtem z domova, kolejí…).
  • Základní informace, časté dotazy a návody k elektronickým informačním zdrojům na webu Knihovny FF UK. Přejít.
  • Přehled všech dočasně přístupných elektronických zdrojů najdete na Portálu e-zdrojů. Přejít.

Knihovna FF UK, knihovna@ff.cuni.cz