Novinky ve fondech fakultních knihoven za říjen 2020 až leden 2021

Dnes byl na stránkách Knihovny FF UK zveřejněn seznam nových titulů ve fondech fakultních knihoven za říjen 2020 až leden 2021. Seznam všech 1337 nově nakoupených či zpracovaných titulů tříděných dle tematických skupin najdete na webu v nabídce Knihovna > Knihovní fondy > Novinky ve fondech knihoven. Pozor, vzhledem k velkému rozsahu seznamu se může stránka knižních novinek načítat déle než obvykle.

Všechny knihy uvedené v seznamu novinek, které jsou v knihovnách evidované jako absenční výpůjčka je možné si vypůjčit. Více informací o současném režimu půjčování knih na FF UK.

Pošlete nám tipy na nákup publikací!

Pokud vám v knihovnách FF UK chybí nějaký titul, neváhejte se obrátit na svého knihovníka, anebo využijte kontaktní formulář na stránkách Knihovny FF UK.