Dočasný přístup k e-knihám na platformách Oxford Scholarship Online a SAGE Knowledge

Studenti a zaměstnanci Univerzity Karlovy mají nově dočasný přístup k multioborovým kolekcím e-knih, a to k více než 18 000 e-knihám na Oxford Scholarship Online a 4 000 e-knihám na SAGE Knowledge.

Dočasný přístup do kolekcí e-knih je k dispozici na 1 rok, tedy do listopadu 2021. Ke kolekcím můžete přistupovat z Portálu e-zdrojů zdezde, a to i prostřednictvím vzdáleného přístupu (po přihlášení univerzitním účtem z domova, kolejí…).

Další informace & odkazy

• Základní informace, časté dotazy a návody k elektronickým informačním zdrojům na webu Knihovny FF UK. Přejít.
  • Přehled všech dočasně přístupných elektronických zdrojů najdete na Portálu e-zdrojů. Přejít.