Omezení provozu knihoven, uzavírka Knihovny Celetná

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost informacím o změnách v provozu knihoven:

  • V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací dochází z provozních důvodů ke zkrácení otevíracích dob některých knihoven. Knihovna Jana Palacha (hlavní budova FF, suterén) bude od 29. 9. až do odvolání otevřena od pondělí do pátku v době 10:00-17:00. Pro otevírací dobu jiné knihovny se prosím podívejte na stránku otevíracích dob knihoven FF UK.
  • Od 23. 9. byla do odvolání snížena kapacita studoven ve všech knihovnách na 10 osob. Sledujte další pokyny v souvislosti s COVID-19 na FAQ stránce Knihovny FF UK nebo na informačním webu koronavirus.ff.cuni.cz.

 

  • Uzavírka Knihovny Celetná: Z důvodu rekonstrukce bude knihovna od 30. 9. uzavřena. Od 1. 10. se předpokládá provizorní provoz, výdej výpůjček na základě objednávky z Centrálního katalogu v náhradním prostoru. Pro další informace sledujte prosím web knihovny anebo facebookovou stránku. Případné dotazy posílejte na libceletna@ff.cuni.cz
  • Pozastavení služeb veřejnosti: Od 29. 9. 2020 do odvolání platí zákaz vstupu veřejnosti do budov FF UK (včetně tzv. externích uživatelů služeb a nositelů průkazů Alumni a CŽV UK). Z tohoto důvodu bude do odvolání pozastaveno poskytování všech služeb veřejnosti a uvedeným kategoriím uživatelů. Přístup do knihoven za účelem vrácení již půjčených knih bude umožněno.

___

Knihovna FF UK | web | Facebook


Newsletter FF UK

Newsletter FF UK