Univerzita Karlova získala plný přístup do JSTOR a Taylor & Francis

Studentům a pedagogům Univerzity Karlovy byly nově zpřístupněny úplné sbírky dvou významných informačních zdrojů – digitální knihovny JSTOR a produkce elektronických knih mezinárodního akademického vydavatelství Taylor & Francis. Přístupy do těchto zdrojů jsou časově omezené:

JSTOR – neomezený přístup do všech kolekcí elektronických časopisů a elektronických knih. Plné texty je možné stahovat. Vzdálený přístup do 30. 6. 2020 přes Portál elektronických zdrojů UK.

Taylor & Francis – přístup do kolekcí elektronických knih. Veškerý obsah je možné prohlížet on-line. Stahování není možné. Vzdálený přístup do 1. 6. 2020 přes Portál elektronických zdrojů UK.

Celou řadu dalších výjimečně zpřístupněných informačních zdrojů najdete v průběžně aktualizovaném seznamu Knihovny FF UK (viz níže).