VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Filozofická fakulta UK vypisuje výběrové řízení na pozici Produkční Kampusu Hybernská

Produkční Kampusu Hybernská

Kampus Hybernská je společný projekt Magistrátu hlavního města Prahy a Univerzity Karlovy, který si klade za cíl propojit širší veřejnost a pražské kulturní projekty s aktivitami univerzity a zejména pražské Filozofické fakulty. Dům číslo 4 v ulici Hybernská byl po více než deset let prázdný a zcela nevyužívaný, to se ovšem v dubnu roku 2017 podařilo společnými silami změnit.

Filozofická fakulta UK tak získala místo, kde může plně naplňovat tzv. třetí roli univerzity, a sice obohacovat svými aktivitami nejen ostatní akademiky a studenty, ale také širokou veřejnost.

Pracovní náplň pozice:

• produkce komerčních i nekomerčních krátkodobých, dlouhodobých i pravidelných aktivit
  • koordinace a organizační zajišťování obsahových, provozních, finančních činností souvisejících s přípravou, konáním a likvidací jednotlivých akcí organizovaných fakultou či partnery
  • schůzky se zájemci o pořádání akcí, zajišťování prohlídky prostor
  • komunikace s pořadateli akcí, dohled nad doplněním závazných rezervací, správa kalendáře
  • vyřizování interních a komerčních poptávek, poptávek partnerů a externích organizací
  • zpracování a zajišťování propagačních plánů, koncepcí
  • spolupráce na pravidelném fermanu, plánování rozpisu služeb dozorů a infocentra
  • tvorba a řízení dramaturgického plánu ve spolupráci se sekčními produkčními, příprava a korektury měsíčního programu
  • dohled nad rozpočtem jednotlivých sekcí
  • produkční supervize kulturního programu (vedení pravidelných produkčních schůzek s pracovníky z jednotlivých divizí, koordinace pomocných produkčních)
  • pravidelná kontrola úkonů a reflexe jejich efektivity a funkčnosti
  • příprava a předávání administrativních podkladů asistence (objednávky k fakturacím, smluvení ceny, administrace stipendií, měsíční výkazy práce apod.)
  • úzká spolupráce s provozní/m Kampusu Hybernská a zástup v době jeho nepřítomnosti
  • komunikace se členy Rady Kampusu Hybernská
  • komunikace s médii

Výše úvazku:

• 1,0 tj. 40 hodin týdně

Osobní předpoklady a dovednosti:

• silná osobnost s komunikativními, organizačními a řídícími schopnostmi, komunikativní a schopná týmové i individuální práce
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost práce s počítačem (především MS Office, internet, e-mail)
  • komplexní myšlení
  • časová flexibilita
  • zvládání zátěžových situací
  • kritický pohled
  • pozitivní a kreativní přístup k práci

Nabízíme:

• zázemí velké vzdělávací instituce
  • kreativní a odpovědnou práci
  • podporu dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravné
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • zaměstnanecké benefity

Možnosti nástupu:

• od 1. 2. 2020 (případně dle dohody)

Typ smluvního vztahu:

• pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Náležitosti přihlášky:

• strukturovaný životopis
  • motivační dopis (cca 1/2 normostrany)

Výhrada:

Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.

Jak se ucházet o tuto pozici:

Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu hana.sobotkova@ff.cuni.cz do 15. ledna 2020, dříve = lépe, pokud narazíme na vhodného kandidáta, místo rádi obsadíme i před uplynutím lhůty.

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na UK: https://cuni.cz/UK-9056.html