VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

Údaje zveřejněné podle čl. 4 Spisového řádu Univerzity Karlovy
Univerzita Karlova
Filozofická fakulta
nám. Jana Palacha 2
116 38 Praha 1
IČO: 00216208
DIČ: CZ00216208
E-mail: podatelna@ff.cuni.cz
Identifikátor dat. schránky: piyj9b4

Otevírací doba podatelny
Po: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Út: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení ze dne 13. 9. 2019 – Ústav východoevropských studií / Job offer from 13 September 2019 – Department of East European Studies

English see below

Ústav východoevropských studií

Název pracovní pozice: akademický pracovník – odborný asistent
Obor a zaměření: Východní Evropa
Platová třída: AP1
Úvazek: 0,5

Popis pozice:

  • Výuka v požadované specializaci uchazeče, očekává se především výuka na úrovni bakalářského a magisterského studia
  • Vedení studentských prací a projektů
  • Výzkum v požadované specializaci uchazeče
  • Podíl na tvorbě projektů financovaných z externích zdrojů, jejichž cílem je rozvoj mezinárodní spolupráce
  • Podpora a koordinace vědeckých aktivit v rámci projektových a badatelských aktivit Ústavu východoevropských studií (PRIMUS, ISSR, Fond F/CRP, Akademické centrum Borise Němcova pro výzkum Ruska, 4EU a další)

Požadavky:

  • titul Mgr. ve studijním programu Ruský jazyk, Východoevropská studia či v příbuzných programech s perspektivou dokončení doktorského studia v roce 2020
  • výborná znalost ruského jazyka
  • schopnost učit a komunikovat minimálně v jednom dalším světovém jazyce (anglický, francouzský či německý jazyk)
  • přiměřená odborná a publikační činnost v oboru
  • organizační a administrativní schopnosti
  • znalost českého jazyka slovem a písmem

Předpokládaný nástup: 1. listopadu 2019
Termín přihlášky: 13. října 2019

Náležitosti přihlášky:

  • Přihláška-do-VŘ
  • profesní životopis,
  • přehled praxe,
  • přehled vědecké, pedagogické a publikační činnosti
  • kopie dokladů o vzdělání (případně s českým překladem),

Způsoby přihlášení:

  • Písemně poštou/osobně:
    Přihlášku se všemi přílohami  zašlete poštou, nebo doručte osobně na adresu:
    Mgr. Hana Holubová, osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha

nebo

  • E-mailem:
    Přihlášku se všemi přílohami zašlete emailem na adresu hana.holubova@ff.cuni.cz

    Originály dokladů budeme požadovat při výběrovém řízení. Komise může podle vlastního uvážení pozvat všechny nebo vybrané uchazeče k dalšímu kolu výběrového řízení, tedy k pohovoru.

rozhodnutí děkana

Department of East European Studies

Job title: Lecturer
Field and specialization: Eastern Europe
Expected pay group: AP1
Half-time position (20 hours per week)

Job description:

  • teaching within the applicant’s specialization, primarily B.A. and M.A. level courses will be expected
  • supervision of students’ projects and theses
  • conducting independent research program within the applicant’s areas of expertise
  • development of projects with external funding, aiming toward strengthening international cooperation
  • support and coordination of scientific activities within the project and research activities of the Department of East European Studies (PRIMUS, ISSR, Fund F/CRP, Academic Centre of Boris Nemtsov for Research of Russia, 4EU and others)

Job requirements:

  • M.A. in the specialization Russian language, East European Studies, or related programs with perspective to finish the Ph.D. studies during 2020
  • excellent knowledge of Russian language
  • ability to teach in at least one world language (English, French, or German language)
  • adequate publication record in the field of specialization
  • organizational and administrative skills
  • knowledge of Czech language (speaking and writing)

Expected starting date: 1st November 2019
Application deadline: 13th October 2019

Complete applications will include the following:

  • Application form
  • curriculum vitae
  • overview of teaching experience
  • complete list of publications
  • copies of documents that show academic degrees awarded

Submitting the application:

  • Submission by mail or in person:
    The application with all its attachments can be sent by mail or delivered in person to the following address:
    Hana Holubová, Human Resources Dept., FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha, Czech Republic

or

  • Submission by e-mail:
    The application with all its attachments can be sent by e-mail to the address hana.holubova@ff.cuni.cz

    The original copies of relevant documents will have to be presented during the on-site interview.
    Based on the committee’s decision, either all applicants or selected applicants only will be invited to the second round of the competition, i.e. an interview.