VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
Čt: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 12:00 a 13:00 – 14:00

Filozofická fakulta UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka SIS pro Oddělení vědy

Referent/ka SIS pro Oddělení vědy

Profil Oddělení vědy
Oddělení vědy zajišťuje zejména agendu studia v doktorských studijních programech, včetně studia akreditovaného v cizích jazycích, agendu imatrikulací a promocí v doktorských studijních programech agendu stipendií a organizaci studentského hodnocení výuky v doktorských studijních programech. Do gesce Oddělení vědy dále spadá organizace habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, agenda čestných hodností a ocenění pracovníků ve vědě a výzkumu a administrativní agenda činnosti vědecké rady fakulty.

Oddělení vědy nyní hledá posilu pro práci se Studijním informačním systémem (SIS) na poloviční úvazek. Jedná se o sdílené pracovní místo. (tj. o dva poloviční úvazky, tedy o sdílení se stávajícím zaměstnancem.)

Vaše úkoly
Podpora IT systémů a databází v rámci doktorského studia

• Administrace (aktualizace databází podpora a řešení jednodušších problémů) Studijního informačního systému.
  • Podpora uživatelů při práci se systémy (zejména během ročního hodnocení a sestavování individuálních studijních plánů); operativní řešení aktuálních problémů uživatelů SIS ze strany pedagogů, studentů i ostatních pracovníků fakulty slovem i písmem.
  • Tvorba databázových dotazů v jazyce SQL potřebných pro doktorské studium.
  • Čerpání a analýza dat z databází.
  • Formulace požadavků na zpracovatele.
  • Sledování vývoje v oblasti jednotlivých systémů.
  • Pomoc při testování nových funkcionalit a komunikace se správci SIS pro celou fakultu.

Naše očekávání:

• min. ukončené SŠ vzdělání/VŠ vzdělání v bakalářském programu
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • velmi dobrá, resp. pokročilá úroveň práce s PC, tj. solidní znalost MS Office a trpělivost se systémy (znalost databází či SQL dotazů výhodou)
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost a samostatnost

Výhodou:

• Znalost vysokoškolského prostředí
  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme

• Stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • Příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • Fakultní program benefitů: http://www.ff.cuni.cz/benefity

Možnost nástupu
Od 15. 6. 2019 nebo dle dohody.

Jedná se o poloviční úvazek, o sdílené pracovní místo. (tj. o dva poloviční úvazky, tedy o sdílení se stávajícím zaměstnancem.)
První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Jak se ucházet o tuto pozici

Přihlášku – motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis (česky nebo anglicky) zasílejte na blanka.svobodova@ff.cuni.cz, nejpozději do 31. 5. 2019.