VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici administrátor/-ka veřejných zakázek

Právní oddělení děkanátu fakulty zajišťuje právní servis pro fakultu zejména v oblasti soukromoprávních smluv, veřejných zakázek týkajících se provozu fakulty jako takové a zároveň veřejných zakázek souvisejících s grantovou, vědeckou a další činností fakulty, pracovněprávních vztahů, správního řízení ve studijní oblasti, atd.

Aktuálně se pro posílení Právního oddělení děkanátu FF UK hledá administrátor/-ka veřejných zakázek pro pozici zajišťující následující základní agendu: administrativní vedení veřejných zakázek.

Popis pozice a její pracovní náplň

• příprava a administrace zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a v souladu s předpisy a pravidly Univerzity Karlovy a příslušných dotačních programů
  • samostatná administrace veřejných zakázek
  • administrace spojená s vyhlášením výběrového řízení, procesem přijímání nabídek a s jejich následným hodnocením u všech druhů veřejných zakázek
  • zajištění komunikace s účastníky zadávacích řízení
  • metodická podpora zadávajících útvarů, poradenská činnost zejména v oblasti vhodné definice technických požadavků a stanovení hodnotících kritérií
  • zveřejňování a správa dokumentů všech druhů veřejných zakázek na profilu zadavatele v rámci aplikace E-ZAK

Nabízíme

• úvazek 1,0
  • pracovní smlouva na 1 rok, v případě osvědčení prodloužení pracovněprávního vztahu
  • stabilní zázemí velké vzdělávací instituce
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem UK
  • příležitost k profesnímu růstu (další odborné a jazykového vzdělávání, tuzemské i zahraniční stáže)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravné
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • zaměstnanecké benefity: https://www.ff.cuni.cz/fakulta/oddeleni-dekanatu/osobni-oddeleni/benefity/

Požadavky

• středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolské vzdělání výhodou
  • znalost anglického jazyka v mluvené i písemné formě na úrovni minimálně B1
  • praktické zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek
  • znalost práce s PC (MS Office, Internet)
  • znalost profilu zadavatele E-ZAK výhodou, nikoliv podmínkou
  • pečlivost a spolehlivost
  • pozitivní a proaktivní přistup k řešení problémů
  • bezúhonnost

Náležitosti přihlášky

• strukturovaný životopis
  • motivační dopis (cca do 1 normostrany)

Termín nástupu

• dle dohody

Výhrada

Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.

Jak se ucházet o tuto pozici

Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu tereza.konecna@ff.cuni.cz do 15.5.2019. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – administrátor VZ“.