Výběrová řízení FF UK | prosinec 2018

FF UK vypisuje výběrová řízení na pozice akademických i technickohospodářských pracovníků.

Výběrové řízení | Referát vnějších vztahů: koordinátor/koordinátorka akcí

Jste komunikativní a organizačně zdatní? Dokážete zajistit akci od pozvánky po postprodukci? A zvládnete třeba i plakát, infografiku nebo natočit video? Umíte během 24 hodin sehnat papouška a naučit ho říkat „ef ef ú ká forrrevrrr“? Pak jste našli nové kolegy a my našli produkčního / event managera. Přihlášky co nejdříve, nejpozději do 17. 12. 2018.

Výběrové řízení ze dne 3. 12. 2018 – Ústav hospodářských a sociálních dějin/ Job offer from 3 December 2018 – Institute of Economic and Social History

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: Teorie a metodologie sociální historiografie. Přihlášky je nutno podat do 11. 1. 2019. / Field and specialization: Theory and Methodology of Social History. Applications by 11. 1. 2019.

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: Sociální hnutí a historie genderu 19. a 20. století. Přihlášky je nutno podat do 11. 1. 2019. / Field and specialization: Social Movements and Gender History of the 19th and 20th Century. Applications by 11. 1. 2019.

Výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení vědy

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení vědy. Přihlášky je nutno podat do 15. 12. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu pro klasickou archeologii

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu Českého národního korpusu. Podávání přihlášek je možné do 10. 12. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu Českého národního korpusu

Výběrové řízení ze dne 7. 11. 2018 – Ústav translatologie/ Job offer from 7 November 2018 – The Institute of Translation Studies

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – asistent/odborný asistent. Obor a zaměření: tlumočnictví. Přihlášky je nutno podat do 9. 12. 2018.

Výběrové řízení ze dne 31. 10. 2018 – Filozofická fakulta / Job offer from 31 October 2018 – Faculty of Arts

The Dean of the Faculty of Arts, Charles University announces an open competition for the Visiting Researcher. Field and specialization: philosophy, religious studies, literature, art. Applications by 5. 12. 2018.

Newsletter FF UK