Výběrová řízení FF UK | říjen 2018

FF UK vypisuje výběrová řízení na pozice akademických i technickohospodářských pracovníků.

Výběrové řízení ze dne 12. 10. 2018 – Katedra sociologie/ Job offer from 12 October 2018 – Department of Sociology

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – docent. Obor a zaměření: sociologie. Přihlášky je nutno podat do 19. 11. 2018. / Field and specialization: Sociology. Applications by 19. 11. 2018.

Výběrové řízení na pozici vývojář softwarových nástrojů / webových rozhraní

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Vývojář softwarových nástrojů / webových rozhraní.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu translatologie

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu translatologie. Podávání přihlášek je možné do 8. 11. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu srovnávací jazykovědy

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu srovnávací jazykovědy. Podávání přihlášek je možné do 8. 11. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu hospodářských a sociálních dějin

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Ústavu hospodářských a sociálních dějin. Podávání přihlášek je možné do 8. 11. 2018.

Výběrové řízení ze dne 20. 9. 2018 – Filozofická fakulta / Job offer from 20 September 2018 – Faculty of Arts

FF UK vypisuje výběrové řízení na vědeckého pracovníka (ve Švýcarsku). Obor a zaměření: historické, lingvistické, sociální vědy. Přihlášky je nutno podat do 21. 10. 2018. / Field and specialization: historical, linguistic, social sciences. Applications by 21. 10. 2018.

FF UK vypisuje výběrové řízení na vědeckého pracovníka (v Dánsku). Obor a zaměření: historické, lingvistické, sociální vědy. Přihlášky je nutno podat do 21. 10. 2018. / Field and specialization: historical, linguistic, social sciences. Applications by 21. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Českého egyptologického ústavu

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Českého egyptologického ústavu. Podávání přihlášek je možné do 24. 10. 2018.

Výběrové řízení na pozici Referent/ka Referátu přijímacího řízení

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka Referátu přijímacího řízení.

Výběrové řízení ze dne 13. 9. 2018 – Katedra psychologie / Job offer from 13 September 2018 – Department of Psychology

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – docent nebo profesor. Obor a zaměření: psychologická metodologie nebo klinická psychologie. Přihlášky je nutno podat do 14. 10. 2018. / Field and specialization: psychological methodology or clinical psychology. Applications by 14. 10. 2018.

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: obecné základy psychologie nebo klinická psychologie. Přihlášky je nutno podat do 14. 10. 2018. / Field and specialization: general foundation of psychology or clinical psychology. Applications by 14. 10. 2018.

Výběrové řízení ze dne 11. 9. 2018 – Ústav teoretické a komputační lingvistiky/ Job offer from 11 September 2018 – Institute of Theoretical and Computational Linguistics

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: Lingvistika / Počítačové zpracování české morfologie. Přihlášky je nutno podat do 15. 10. 2018. / Field and specialization: Linguistics / Computer processing of Czech morphology. Applications by 15. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici vedoucí/ vedoucího Katedry estetiky

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry estetiky. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Katedry středoevropských studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry středoevropských studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Ústavu hudební vědy

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Ústavu hudební vědy. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Katedry filmových studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry filmových studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Střediska ibero – amerických studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Střediska ibero – amerických studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Newsletter FF UK