Výběrová řízení FF UK | září 2018

FF UK vypisuje výběrová řízení na pozice akademických i technickohospodářských pracovníků.

Výběrové řízení ze dne 20. 9. 2018 – Filozofická fakulta / Job offer from 20 September 2018 – Faculty of Arts

FF UK vypisuje výběrové řízení na vědeckého pracovníka (ve Švýcarsku). Obor a zaměření: historické, lingvistické, sociální vědy. Přihlášky je nutno podat do 21. 10. 2018. / Field and specialization: historical, linguistic, social sciences. Applications by 21. 10. 2018.

FF UK vypisuje výběrové řízení na vědeckého pracovníka (v Dánsku). Obor a zaměření: historické, lingvistické, sociální vědy. Přihlášky je nutno podat do 21. 10. 2018. / Field and specialization: historical, linguistic, social sciences. Applications by 21. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Českého egyptologického ústavu

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ ředitelky Českého egyptologického ústavu. Podávání přihlášek je možné do 24. 10. 2018.

Výběrové řízení na pozici Referent/ka Referátu přijímacího řízení

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka Referátu přijímacího řízení.

Výběrové řízení ze dne 13. 9. 2018 – Katedra psychologie / Job offer from 13 September 2018 – Department of Psychology

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – docent nebo profesor. Obor a zaměření: psychologická metodologie nebo klinická psychologie. Přihlášky je nutno podat do 14. 10. 2018. / Field and specialization: psychological methodology or clinical psychology. Applications by 14. 10. 2018.

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: obecné základy psychologie nebo klinická psychologie. Přihlášky je nutno podat do 14. 10. 2018. / Field and specialization: general foundation of psychology or clinical psychology. Applications by 14. 10. 2018.

Výběrové řízení ze dne 11. 9. 2018 – Ústav teoretické a komputační lingvistiky/ Job offer from 11 September 2018 – Institute of Theoretical and Computational Linguistics

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: Lingvistika / Počítačové zpracování české morfologie. Přihlášky je nutno podat do 15. 10. 2018. / Field and specialization: Linguistics / Computer processing of Czech morphology. Applications by 15. 10. 2018.

Výběrové řízení na pozici pracovník Podatelny

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník Podatelny.

Výběrové řízení na pozici Ekonom/ka – kontrola čerpání finančních prostředků

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Ekonom/ka-Rozpočtář/ka.

Interní výběrové řízení na pozici vedoucí/ vedoucího Katedry estetiky

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry estetiky. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Katedry středoevropských studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry středoevropských studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Ústavu hudební vědy

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Ústavu hudební vědy. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Katedry filmových studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Katedry filmových studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Interní výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího Střediska ibero – amerických studií

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího Střediska ibero – amerických studií. Podávání přihlášek je možné do 10. 10. 2018.

Výběrové řízení ze dne 13. 8. 2018 – Ústav jižní a centrální Asie

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – asistent. Obor a zaměření: indologie ve specializaci hindština. Přihlášky je nutno podat do 14. 9. 2018. / Field and specialization: Indology with specialization on Hindi language. Applications by 14 September 2018.

Výběrové řízení ze dne 9. 8. 2018 – Ústav pro dějiny umění

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici akademický pracovník – odborný asistent. Obor a zaměření: historik umění se specializací na středověkou malbu. Přihlášky je nutno podat do 9. 9. 2018.

Výběrové řízení na pozici Vědecký pracovník

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Vědecký pracovník. Obor a zaměření: politologie a související společenské a humanitní vědy. Přihlášky je nutno podat do 10. 9. 2018./Field and specialization: political science and related social sciences and humanities. Applications by 10. 9. 2018.

Výběrové řízení na pozici Finanční účetní (pokladní)

FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici Finanční účetní.

Newsletter FF UK