KTV FF UK zve na skialpinistický kurz Zimní vysokohorská turistika

Kurz, který proběhne v rakouské oblasti Totes Gebirge, pořádá horský vůdce UIAGM Juráš Šefl ve spolupráci s Katedrou tělesné výchovy FF UK ve dnech 29. 3. až 1. 4. 2018.

Akce je otevřena i pro studenty jiných vysokých škol a fakult, absolventy UK-členy Klubu Alumni UK a další hosty – uživatele externích služeb Univerzity Karlovy.

kontaktní osoby:

horský vůdce UIAGM Mgr. Juráš Šefl
607 992 838 | juras@horoguru.cz

Mgr. Eva Šeflová
723 559 359 | eva.seflova@ff.cuni.cz

cena cca  4500 Kč; částka zahrnuje dopravu, ubytování, materiály a horského vůdce UIAGM
doprava společná osobním autem
ubytování a strava ubytování v horské chatě, jídlo vlastní
náplň kurzu Skialp a laviny: základy bezpečného pobytu v zimních horách, skialpinistické výstupy dle aktuálních podmínek, informace o záchraně a hledání zasypaných lavinou.
storno náklady nutné k uspořádání kurzu (pokud nebude náhradník)
přihlášky

Přes rezervační formulář na webu KTV FF UK se zaplacením 4500 Kč na č. ú. 2900183681/2010, VS datum narození, do poznámky uveďte své jméno a skialpový kurz.

Podrobné informace zašleme přihlášeným e-mailem.

povinné vybavení

vybavení pro skialp a pobyt v zimních horách, lavinová výbava, pojištění léčebných výloh v zahraničí zahrnující skialpinismus, …

Pokud nemáte vlastní vybavení, poradíme a pomůžeme vám správně vypůjčit.

plakát