Katedra tělesné výchovy FF UK zve studenty na florbalový a futsalový turnaj

Florbalový turnaj proběhne v sobotu 11. listopadu; futsalový turnaj v neděli 12. listopadu. Turnaje se uskuteční v centrální hale Sportovního centra UK Hostivař. Hlásit se je možné do 9. 11. e-mailem na jan.smrcka@ff.cuni.cz. Přihláška musí obsahovat název týmu a jmennou soupisku členů s uvedením fakulty.

Organizační poznámky:

• Počet žen a počet „střídajících“ v družstvu není omezen.
  • Každé družstvo musí mít vlastního brankáře a „rozhodčího“, který bude pískat utkání ostatních týmů (v případě futsalového turnaje jsou třeba dva tito „rozhodčí“ v každém družstvu)
  • Každý hráč může hrát pouze za jedno družstvo, ve kterém může být pouze jeden host (absolvent či student jiné VŠ).
  • Omezený počet brankářské výstroje bude k zapůjčení na místě.
  • Všichni účastníci turnaje musí mít vlastní zámek na skříňku do centrální šatny a čistou sálovou obuv.
  • Hrací systém a délka utkání budou nastaveny dle počtu přihlášených družstev.

Florbalový turnaj

sobota 11. listopadu 2017 | 8:30–14:00 | centrální hala Sportovního centra UK Hostivař | doprava linkou metra A na stanici Skalka a autobusem 125 na zastávku Gercenova
družstva

• 3 hráči + 1 brankář
  • hlásí se celá družstva složená ze studentů FF, FSV, FHS a ostatních fakult UK
hřiště a pravidla

• na basketbalovém hřišti s mantinely s drobnými úpravami pravidel florbalu (vzdálenosti při rozehrávání, bez brankoviště atd.)
doporučení

• vlastní florbalové vybavení
  • jednotné dresy pro družstvo (světlá a tmavá trička)
  • plavky (po turnaji je možné si v hodinách pro veřejnost zaplavat)