Meetplace Univerzity Karlovy: Studentská unie UK a Studentská Hybernská zvou na akce u příležitosti zahájení akademického roku

Zahajujeme akademický rok! A to hned na dvou místech, která můžete jako studenti a studentky Univerzity Karlovy v průběhu roku navštěvovat. Program bude probíhat ve čtvrtek 12. října 2017 od 11 hodin až do noci.

🔵 studentský jarmark

🔵 přednášky

🔵 debaty

🔵 science slam

🔵 burza knih

🔵 filmy

🔵 umění

🔵 Library of Things

🔵 koncerty

🔵 afterpárty

Přes den se můžete vydat do Hybernské 4, kde bude probíhat tradiční studentský jarmark. Seznámíte se tam se studentskými spolky, projdete si nově otevřené prostory, kde v budoucnu vznikne univerzitní kampus. Dále si zakoupíte nebo vyměníte knihy a skripta na knižním bazaru, zúčastníte se umělecké performance nebo zhlédnete promítání. K tomu si dáte něco dobrého od Kuchařky bez domova nebo Bistra Mezi řádky, zapijete to pivem/vínem/limem z baru Containall a poslechnete si debatu o občanské angažovanosti mladých lidí.

Večer bude program pokračovat v nedalekém Studentském klubu Celetná, kde proběhne debata na téma více než aktuální, a sice na téma financování českého vysokého školství. Následovat bude několik koncertů a DJ.

Pokud chcete poznat univerzitní život jinak než ve školních lavicích, přijďte ve čtvrtek 12. října do Hybernské přes den nebo do Celetné v podvečer. Podrobný program budeme postupně zveřejňovat, sledujte facebookovou událost.

Studentská unie UK
Studentská Hybernská