Hledají se dobrovolníci pro Týden diverzity

Pro kulturně-vzdělávací akci FF UK Týden diverzity: Město a emoce, která se koná v termínu 10.–13. dubna 2017 převážně v komplexu budov v Hybernské 4, hledáme dobrovolníky na různé pozice.

Týden diverzity – letos na téma Město a emoce – chce ukázat Prahu jako místo, které prožíváme a které žije v nás, místo rozmanité a zamilované do své rozmanitosti, podhradí plné chuti přemýšlet, tvořit a inspirovat se. Tato kulturně-vědecká akce představuje Prahu také jako místo studentských básníků a amatérských herců, malířů a filmařů, filozofů, aktivistů, novinářů, vědců a bláznů. Čekají na vás výstavy, videomapping, koncerty, debaty, workshopy, projekce, přednášky, komentované procházky, program pro děti a mnoho dalšího.

Kompletní program a další informace jsou k dispozici na webu tydendiverzity.cz.

Poptáváme dobrovolníky na následující pozice:

ASISTENT/KA PRODUKCE
komunikace s produkční, účastníky a návštěvníky, pomoc s koordinací akce na místě, dohled nad dodržováním harmonogramu, zajištění drobných pochůzek
ASISTENT/KA TECHNICKÉ PRODUKCE

komunikace s technickým produkčním a účastníky, příprava techniky a vybavení pro jednotlivé akce, zajištění drobných pochůzek

dopolední směna 9:30–13:30, odpolední směna 13:30–8:30, případně večerní směna 18:30–0:00

KUSTOD/KA

dohled nad výstavami a knihkupectvím, komunikace s návštěvníky, podávání informací o akci

dopolední směna 9:30–13:30, odpolední směna 13:30–18:30

ASISTENT/KA DOPROVODNÉHO PROGRAMU

komunikace s produkční, technickým produkčním, koordinátorkou doprovodného hudebního programu, pomoc s přípravou doprovodného večerního programu, dohled nad dodržováním harmonogramu, pomoc se zajištěním hladkého průběhu večerního programu

směna 18:00–0:00

ASISTENT/KA WORKSHOPU

komunikace s technickým produkčním, koordinátorem workshopu a jeho účastníky, pomoc s technickými a produkčními úkony spojenými s realizací workshopu, drobné pochůzky, pomoc se zajištěním hladkého průběhu workshopu

směna cca 5 hodin denně dle času a délky workshopu

Nabízíme:

• možnost zapojit se do příprav akce na místě již od 1. 4.
  • možnost účasti na programu v souladu s pracovní náplní dobrovolníka
  • občerstvení během služby
  • možnost zapojit se do dalších aktivit v rámci projektu Hybernská ožívá
  • možnost vystavení dobrovolnického certifikátu nebo potvrzení o dobrovolnické službě v rámci akce
  • možnost symbolického stipendia v případě aktivnější dobrovolnické služby (týká se zejména pozice asistent/ka produkce)

Setkání dobrovolníků proběhne 1. a 2. dubna v rámci kolaudace prostoru v Hybernské 4. Školení dobrovolníků proběhne 5. a/nebo 6. 4. dle časových možností zájemců.

V případě zájmu o některé z pozic vyplňte, prosím, do 29. 3. tento formulář.

Kontakt:  Anna Hořejší, produkční Týdne diverzity, T 721 235 735