Program ECES získal ocenění v rámci spolupráce s American Institute for Foreign Study

Filozofická fakulta UK s radostí oznamuje, že program ECES (East and Central European Studies) byl v rámci spolupráce s dlouholetým partnerem, americkou organizací AIFS (American Institute for Foreign Study), vyhlášen třetím nejoblíbenějším zahraničním studijním programem za rok 2016 v hlasování na stránkách GoAbroad.com.

Administrativně tento program zajišťuje Zahraniční oddělení Filozofické fakulty UK, akademicky pak Akademická rada programu a ročně v něm hostí kolem 250 studentů především ze Spojených států, Kanady či Singapuru. Kurzy se otevírají třikrát ročně (v zimním a letním semestru a v létě) a omezená kapacita kurzů je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících jejich kvalitu a přínos pro studenty. Ti si mohou vybírat předměty v oborech Literatura, Umění a kultura, Dějiny, Sociologie a psychologie, Ekonomie a politika a Jazyky.

Jsme velmi potěšeni zájmem zahraničních studentů o studium na Filozofické fakultě UK stejně jako jejich spokojeností s naším programem a těšíme se na další spolupráci s nimi, s AIFS a se všemi našimi dalšími zahraničními partnery.