Magisterský program TEMA Erasmus+ přijímá nové uchazeče

Zajímají vás interdisciplinární přístupy v humanitních a společenských vědách? Chcete studovat v Praze, Paříži, Budapešti nebo v Katánii? Lákají vás dva až tři diplomy z různých zahraničních univerzit?

Dvouletý evropský magisterský program (120 ECTS) TEMA European Territories: Identity and Development vyniká vysokou akademickou úrovní. Nabízí interdisciplinární přístup k výzkumu zásadních otázek, jako je problematika národa, regionu, civilizace a města, se zaměřením na urbánní studia a na kulturní dědictví. Program je otevřen především pro studenty, kteří získali bakalářský diplom z některého ze široké škály humanitních a společenskovědních oborů.

Akademická kvalita programu TEMA je zaručena dobře renomovanými evropskými univerzitami – univerzitou Eötvöse Loránda v Budapešti, Univerzitou Karlovou v Praze, univerzitou École des Hautes Études en Sciences Sociales v Paříži a Univerzitou v Katánii. Jazyky programu jsou angličtina a francouzština, ale uchazeči mohou žádat i o jednojazyčnou variantu „English ONLY“.

Program v letošním roce nenabízí stipendia, proto si student musí najít finanční prostředky sám. Může se buď přihlásit jako samoplátce, nebo získat stipendium od některé z nadací.

Pro více informací navštivte stránku mastertema.eu.

Přihlášky zasílejte do 20. července 2016.