Záznam debaty O šikaně v církvi i mimo ni s jeptiškou Jeannine Gramick

Sestra Jeannine Gramick se ve Spojených státech už od sedmdesátých let věnuje LGBT lidem, kteří se nechtějí vzdát svého místa v církvi. Je spoluzakladatelkou hnutí New Ways Ministry a ve svém domovském Marylandu se také vyslovuje za manželství pro všechny. Po přednášce zaměřené také na letošní téma šikany, které je právě v prostředí církve naneštěstí živé, následovala otevřená debata.

Beseda se uskutečnila 12. srpna 2015 ve Velké aule hlavní budovy Filozofické fakulty UK. Proběhla v angličtině s konsekutivním tlumočením.

Beseda, kterou pořádal spolek Logos Česká republika, byla součástí festivalu Prague Pride 2015.