Informace pro zaměstnance

Rychlé odkazyAktuality

Výběrové řízení na pozici Účetní do ekonomického oddělení

23.6.2017
FF UK vypisuje výběrové řízení na pozici účetní do ekonomického oddělení. Přihlášky je nutno podat do 21. 7. 2017.

Výstava Felipe Guaman Poma de Ayala: Peruánská Nová kronika a dobrá vláda bude k vidění do půlky července

21.6.2017
Výstavu 12. června zahájila velvyslankyně Republiky Peru v ČR J. E. paní Liliana De Olarte de Torres-Muga. Výstava 32 plakátů s ilustracemi rodilého peruánského kronikáře je přístupná ve druhém patře hlavní budovy FF UK. Nová kronika a dobrá vláda je zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Filozofická performance 2017: Projekt Golem – Podivná (s)tvoření mezi uměním, filozofií a technologií

20.6.2017
Výzkumná skupina Teorie/filosofie médií zve na filosofickou performanci nazvanou Project Golem – Uncanny Acts of Creation. Performance, která proběhne 25. června v Hybernské 4, zahrnuje úvahy o tvorbě umělých bytostí a o lidských bytostech coby umělých výtvorech, o ovládání přírodního prostředí a jeho estetickém formování.

Letní semestr Dětské univerzity FF UK byl slavnostně zakončen

19.6.2017
Osmý semestr Dětské univerzity Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (DUNI FF UK) byl zakončen 15. června 2017. V letním semestru 2016/2017 bylo pro děti připraveno šest kurzů pro mladší a šest pro starší školáky. Dětskou univerzitu FF UK během letního semestru navštěvovalo přes šedesát dětí.

Blíží se Festival fantazie: FF UK zve na přednášky sociologů a religionistů

19.6.2017
Na největším domácím festivalu popkultury, který bude probíhat v Chotěboři od 29. června do 9. července, zazní přednášky odborníků tří fakult Univerzity Karlovy: Matematicko-fyzikální, Filozofické a Fakulty tělesné výchovy a sportu.