Termíny státních doktorských zkoušek

Rok 2016

Datum Hodina Místnost1 Obor Jméno
10.10.2016 11:00 č. 305 Románské literatury Mgr. Tereza Sieglová
10.10.2016 10:00 č. 305 Románské literatury Mgr. Pavla Přívozníková
6.10.2016 11:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Tomáš Zouzal
6.10.2016 10:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Jiří Šoukal
29.9.2016 14:00 malá zasedací místnost, Panská 7 Matematická lingvistika Mgr. Ilona Starý Kořánová
29.9.2016 14:00 č. 219a Anglická a americká literatura Mgr. Petra Johana Poncarová
27.9.2016 10:00 č. 214 Pomocné vědy historické PhDr. Marcela Týfová
27.9.2016 9:00 č. 214 Pomocné vědy historické Mgr. Tereza Daňková
26.9.2016 13:00 č. 404 Hudební věda Mgr. Kateřina Nová
21.9.2016 10:00 č. 203, Celetná 20 Estetika Mgr. Michaela Brejcha
20.9.2016 15:30 č. 204 Historie – Obecné dějiny PhDr. Jiří Rajlich
20.9.2016 14:45 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Jan Zumr
20.9.2016 14:30 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Lenka Pastyříková
20.9.2016 14:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Jan Brandejs
20.9.2016 14:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Kristýna Brožová
20.9.2016 13:00 č. 26 Český jazyk Mgr. Martin Veselka
20.9.2016 11:00 č. 11 Fonetika Mgr. Pavel Šturm
20.9.2016 8:00 č. 321 Germánské jazyky a literatury Mgr. David Šimeček
19.9.2016 10:00 č. 225V Religionistika Mgr. Marek Zemánek
16.9.2016 11:00 č. 208 České dějiny Mgr. Jan Mareš
16.9.2016 10:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Katarína Gajdošová
16.9.2016 10:00 č. 225V Filozofie Mgr. Petr Prášek
16.9.2016 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Kristina Andělová
16.9.2016 10:00 č. 201 České dějiny Mgr. Jitka Korbelová
16.9.2016 9:00 č. 201 České dějiny Mgr. Jan Kremer
16.9.2016 9:00 č. 208 České dějiny Mgr. Tomáš Jakl
15.9.2016 10:00 č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Světlana Ondroušková
13.9.2016 13:00 č. 229, Celetná 20 Etnologie Mgr. Lenka Gyaltso, Mgr. Hana Fišerová
12.9.2016 9:00 č. 406 Filmová věda Mgr. Marika Kupková, Mgr. Petr Hasan, ak. mal. Václav Krůček
9.9.2016 11:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Tomáš Mikulka
 8.9.2016 13:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Karel Smékal, Mgr. Kateřina Kráčmarová
8.9.2016 9:00 č. 419/C, Celetná 20 Egyptologie Mgr. Věra Nováková
8.9.2016 9:00 č.419/C, Celetná 20 Egyptologie Mgr. Martina Bardoňová
7.9.2016 17:00  č. 142b, Celetná 20 Klinická psychologie PhDr. Olga Havránková
7.9.2016 16:00  č.308, Celetná20 Sociální psychologie PhDr. Tomáš Komárek
7.9.2016 15:00 č. 308, Celetná 20 Obecná psychologie Mgr. Cyril Kaplan
7.9.2016 14:00 č. 308, Celetná 20 Obecná psychologie Mgr. Petr Klimeš
6.9.2016 11:00  č.146, Celetná 20 Latinská medievistika a novolatinská studia Mgr. Adéla Ebersonová
5.9.2016 10:00 č. 343/C, Celetná 20 Klasická archeologie Mgr. Petra Tušlová
5.9.2016 10:00

č. 343/C, Celetná20

 

Klasická archeologie Mgr. Viktoria Čisťakova
5.9.2016 10:00 č. 114 Románské literatury Mgr. Roman Zaťko
29.6.2016 13:00 č. 4011, Jinonice Politologie PhDr. Marie Vyskočilová Fousková
28.6.2016 10:00 č. 219a Anglická a americká literatura Einat Adar, MA
23.6.2016 14,30 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Jan Chadima
23.6.2016 13,30 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Jan Kolář
23.6.2016 12:30 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Ondřej Cinkajzl
23.6.2016 11:00 č. 318b Germánské jazyky a literatury Mgr. Lucie Jakubcová
22.6.2016 13:00 č.2017, Jinonice Informační věda Mgr. Lukáš Pokorný
17.6.2016 14:00 č. 415, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění JUDr. Alois Micka
16.6.2016 13:00 č. 142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Tatiana Lorencová
9.6.2016 11:00 č. 114 Románské jazyky Mgr. Anna Veverková
7.6.2016 14:00 č. 26 Český jazyk Mgr. Zuzana Komrsková
6.6.2016 15:00 č. 26 Český jazyk PhDr. Jiří Pergler
2.6.2016 14:00 č. 3, Panská 7 Matematická lingvistika Mgr. Slavomír Čéplö
1.6.2016 14:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie PhDr. Daniela Haubertová
1.6.2016 11:00 č. 221 Filozofie Mgr. Kamil Nábělek
1.6.2016 10:00 č. 221 Filozofie Mgr. Hana Michlová
26.5.2016 9:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Hana Voralová
25.5.2016 12:00 č. 205 České dějiny Mgr. Marek Fapšo
25.5.2016 11:00 č. 205 České dějiny Mgr. Ondřej Švehelka
25.5.2016 10:00 č. 205 České dějiny PhDr. Marek Brčák
23.5.2016 14:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Hana Trojanová
19.5.2016 16:00 č. 322 Germánské jazyky a literatury Mgr. Kristýna Králová
19.5.2016 15:00 č. 322 Germánské literatury Mgr. Markéta Ivánková
19.5.2016 13:00 č. 142b, Celetná 20 Klinická psychologie PhDr. Michal Chovanec
9.5.2016 10:00 č. 146, Celetná 20 Latinská medievistika a latinská studia Francesca Battista
3.5.2016 13:00 č. 114 Románské jazyky Mgr. Štěpánka Černíkovská
26.4.2016 9:00 č. 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Lenka Laurinová
14.4.2016 13:00 č. 406 Filmová věda PhDr. Andrea Slováková
18.3.2016 15:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Richard Adamus
18.3.2016 11:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Tomáš Gecko
18.3.2016 10:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Kristýna Kaucká
18.3.2016 9:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Michal Horáček
10.3.2016 15:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Ivana Čepková
1.3.2016 13:00 č. 229, Celetná 20 Etnologie Ing. Binh Slavická
23.2.2016 14:00 č. 320 Germánské jazyky a literatury Mgr. Lucie Svobodová
16.2.2016 9:00 č. 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Michaela Langová
15.2.2016 14:30 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. et Mgr. Lea Takács
15.2.2016 13:30 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Jana Draberová
12.2.2016 14:30 č. 114 Románské literatury Sophie Ireland
12.2.2016 13:30 č. 114 Románské literatury Mgr. Lenka Suchomelová
12.2.2016 12:30 č. 114 Románské literatury Mgr. Silvia Gregorová
12.2.2016 11:30 č. 114 Románské literatury Mgr. Katarína Zatlkajová
10.2.2016 15:00 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Mgr. Kristina Součková
9.2.2016 16:00 č. 204 Historie – obecné dějiny Mgr. Mikuláš Pešta
9.2.2016 17:00 č. 204 Historie – obecné dějiny Mgr. Yulia Maslova
4.2.2016 13:00 č. 234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Milada Závodská
3.2.2015 13:00 č. 4011, U Kříže 10 Politologie Mgr. Kateřina Merklová
29.1.2016 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Kateřina Vaculíková
29.1.2016 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Daniela Prokschová
29.1.2016 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Kristýna Chábová, M.Sc., Mgr. Jaromír Mazák
28.1.2016 10:00 č. 201 České dějiny Mgr. Václav Smyčka
28.1.2016 9:00 č. 201 České dějiny Mgr. Jan Synek
27.1.2016 13:00 č. 2017, U Kříže 10 Informační věda Mgr. Tomáš Bouda, Mgr. Anna Janíková, PhDr. Helena Kučerová
25.1.2016 13:00 č. 26 Český jazyk Mgr. Michal Hořejší
20.1.2016 12:00 č. 117, Hybernská 3 Translatologie Mgr. Anna Rosová
19.1.2016 13:00 č. 229, Celetná 20 Etnologie Mgr. Markéta Hajská
12.1.2016 11:30 č. 142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Kateřina Kejřová

Rok 2015

17.12.201510:00č. 343, Celetná 20Klasická archeologieIng. Martin Dvořák

Datum Hodina Místnost1 Obor Jméno
23.11.2015 9:30 č. 105 Anglický jazyk Mgr. Kamila Žáčková
20.11.2015 11:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika Mgr. David Beňák
20.11.2015 10:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika Mgr. Petra Šebešová
13.11.2015 14:00 č. 221 Filozofie Mgr. Lucie Šarkadyová
6. 11. 2015 10:00 č. 404 Hudební věda Haig Utidjian, M.A.
27.10.2015 10:00 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Mgr. Andrea Manová
16.10.2015 14:00 č. 221 Filozofie Mgr. Pavel Sladký
14.10.2015 12:30 č. 235/C, Celetná 20 Jazyky zemí Asie a Afriky Mgr. Jiří Milička
8.10.2015 11:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Petr Holpuch
8.10.2015 10:45 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Lenka Bočková
8.10.2015 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Pavel Pěnkava
30.9.2015 10:00 č. 244, Celetná 20 Teorie a dějiny literatur a Afriky Mgr. Vít Ulman
30.9.2015 10:00 č. 119, Celetná 20 Logika Mgr. Petr Švarný
29.9.2015 12:00 č. 322 Germánské jazyky a literatury Mgr. Pavla Bartásková
29.9.2015 11:00 č. 320 Germánské jazyky a literatury Mgr. Martina Kolářová
29.9.2015 12:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Martin Minařík
29.9.2015 11:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Šárka Mašková Janotová
29.9.2015 10:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Bohumír Bernášek
29.9.2015 9:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Jaromír Mrňka
23.9.2015 13:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Dagmar Petišková
22.9.2015 10:00 č. 203, Celetná 20 Estetika PhDr. Helena Jarošová
21.9.2015 13:00 č. 105, Hybernská 3 Translatologie Mgr. Lenka Mundevová
21.9.2015 11:00 č. 2015, U Kříže 8 Informační věda Mgr. Hana Beránková
17.9.2015 13:30 č. 404 Hudební věda Mgr. Michaela Rossi
17.9.2015 11:30 č. 204 Historie – obecné dějiny PhDr. Lenka Vašková
17.9.2015 10:30 č. 204 Historie – obecné dějiny Mgr. Martin Liška
17.9.2015 9:30 č. 204 Historie – obecné dějiny Mgr. Dan Török
16.9.2015 18:00 č. 204 Historie – obecné dějiny Mgr. Václav Švepeš
16.9.2015 15:00 č. 115 Románské literatury Mgr. Vít Kazmar
15.9.2015 16:00 č.4011, U Kříže 5 Politologie Mgr. Lada Homutová
15.9.2015 15:00 č.308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Radovan Slavík
15.9.2015 15:00 č.308, Celetná 20 Psychologie práce a organizace Mgr. Michal Hanzlovský
11.9.2015 12:00 č. 201 České dějiny PhDr. David Pavlát
11.9.2015 11:00 č. 201 České dějiny Mgr. Silvie Vančurová
11.9.2015 10:00 č. 201 České dějiny PhDr. Jaroslav Najbert
11.9.2015 9:00 č. 201 České dějiny Mgr. Václav Janoščík
11.9.2015 10:00 Ústav řeckých a latinských studií, Celetná 20 Latinská medievalistika a novolatinská studia Riccardo Burgazzi
11.9.2015 10:00 Ústav řeckých a latinských studií, Celetná 20 Latinská medievalistika a novolatinská studia Mgr. Jan Odstrčilík
10.9.2015 13:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Petr Polakovič, dipl. ing.
10.9.2015 13:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Hana Beková
10.9.2015 13:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Ivana Kudrnová
10.9.2015 13:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Michelle Leisky
9.9.2015 15:00 č. 234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Marta Zatloukalová
9.9.2015 15:00 č. 234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Barbora Jirková
8.9.2015 10:00 č. 26 Český jazyk Mgr. Naďa Hynková Dingová
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Jan Štěpánek
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Lenka Kužvartová
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Vladěna Haragová
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Ondřej Faktor
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Josef Ledvina
8.9.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Aneta Klouzová
8.9.2015 8:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Jakub Sichálek
8.9.2015 8:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Martin Pšenička
8.9.2015 8:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Jan Pospíšil
8.9.2015 8:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Ondřej Hanus
7.9.2015 14:00 č. C419, Celetná 20 Egyptologie Mgr. Katarína Arias
7.9.2015 14:00 č. C419, Celetná 20 Egyptologie Mg. Martin Odler
7.9.2015 10:00 č. 218 Filozofie Mgr. Milan Soutor
2.9.2015 15:00 č. 118 Germánské jazyky a literatury Albert Gielen, M.F.A.
2.9.2015 8:30 č. 406 Filmová věda Mgr. Magda Španihelová
26.6.2015 10:00 č.244, Celetná 20 Teorie a dějiny literatur zemí Asie a Afriky Mgr. Tomáš Jurkovič
24.6.2015 11:00 č. 219a Anglická a americká lteratura Mgr. Tereza Topolovská
24.6.2015 11:00 č. 305 Románské literatury Mgr. Mauro Ruggiero
24.6.2015 10:30 č. 305 Románské literatury Mgr. Jan Herůfek, Ph.D.
24.6.2015 10:00 č. 305 Románské literatury Mgr. Magdalena Žáčková
23.6.2015 16:00 č. 204 Historie/Obecné dějiny Mgr. Miroslav Tomek
23.6.2015 15:00 č. 204 Historie/Obecné dějiny Mgr. Natallia Linitskaya
23.6.2015 17:00 č. 218 Filozofie Mgr. Jakub Wolf
17.6.2015 18:00 č. 225 Filozofie Mgr. Tereza Matějčková
17.6.2015 9:30 č. 105 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Lenka Nováková
17.6.2015 9:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Lucie Dušková
17.6.2015 10:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny PhDr. Miloš Hořejš
17.6.2015 11:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Lenka Krátká
 16.6.2015  10:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika  Mgr. Tereza Selmbacherová
15.6.2015 10:30 č. 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Veronika Mikešová
15.6.2015 9:45 č. 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Daniel Bursák
15.6.2015 9:00 č. 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Pavel Burgert
15.6.2015 9:00 č. C419, Celetná 20 Egyptologie Mgr. Marie Peterková Hlouchová
15.6.2015 9:00 č. C419, Celetná 20 Egyptologie Mgr. Daniel Šichan
15.6.2015 9:00 č. 115 Románské literatury Mgr. Denisa Škodová
11.6.2015 10:00 č. 343/C, Celetná 20 Klasická archeologie Mgr. Michal Dyčka, Mgr. Robert Frecer
10.6.2015 11:30 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Jasmina Žarković
10.6.2015 10:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr.Iva Dvořáková
9.6.2015 14:00 č.234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Galina Wood
9.6.2015 14:00 č.234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Kestrina Peza
9.6.2015 13:00 č.234/C, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Helena Sadílková
8.6.2015 11:00 č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Šárka Ledinská
8.6.2015 10:00 č. 320 Germánské jazyky a literatury Mgr. Martina Kolářová
4.6.2015 13:00 č. 211 České dějiny Mgr. Ondřej Podavka
4.6.2015 12:00 č. 208 České dějiny Mgr. Karolína Stegurová
4.6.2015 11:00 č. 208 České dějiny Mgr. Magdalena Sedlická
4.6.2015 11:00 č. 211 České dějiny Mgr. Vojtěch Bažant
4.6.2015 12:00 č. 211 České dějiny Alexandru  Ciubatii
4.6.2015 10:00 č. 211 České dějiny PhDr. Ondřej Bastl
4.6.2015 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Daniel Baránek
4.6.2015 9:00 č. 208 České dějiny Mgr. Václav Janoščík
4.6.2015 9:00 č. 211 České dějiny Mgr. Sára Vybíralová
3.6.2015 14:00 č.2015, Jinonice Informační věda Mgr. Eliška Pavlásková
3.6.2015 11:15 č.110, Celetná 20 Sociologie PhDr. Martina Krynská
3.6.2015 10:45 č.110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Petr Vojtíšek
3.6.2015 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Eva Moravcová
3.6.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Barbora Ropková
3.6.2015 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Alena Řičánková
1.6.2015 17:00 č.308, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Jan Siřínek
1.6.2015 15:30 č.308, Celetná 20 Psychologie práce a organizace Mgr. Petra Rohlíková
1.6.2015 14:00 č.308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Lenka Janoušková
1.6.2015 15:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie PhDr. Eva Jarolímová
19.5.2015 9:30 č. 218 Filozofie Mgr. Jakub Wolf
30.4.2015 14:15 katedra pomocných věd historických a archivního studia Pomocné vědy historické Mgr. Jitka Močičková
23.4.2015 11:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika Mgr. Petr Valenta
2.4.2015 16:00 č. 221 Filozofie Mgr. Miroslav Olšovský
2.4.2015 14:00 č.26 Český jazyk Mgr. Kateřina Kubová
30.3.2015 9:00 č. 118 Germánské jazyky a literatury Mgr. Anna Phillips
24.3.2015 14:30 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Mgr. Martin Opatrný
25.2.2015 13:00 m.č.4010, Jinonice Politologie Mgr. Tomáš Bandžuch, Mgr. Mikuláš Havran, Mgr. Andrea Baršová
24.2.2015 9:00 152/C, Celetná 20 Pravěká a středověká archeologie Mgr. Katarína Petriščáková
23.2.2015 11:00 m.č.114 Románské jazyky Leontýna Bratánková
19.2.2015 15:00 m.č.204 Historie-Obecné dějiny Mgr. Martin Klement
18.2.2015 16:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Kateřina Smyčková
12.2.2015 12:00 č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Klára Soukupová
12.2.2015 10:00 m.č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) PhDr. Petra Izdná
11.2.2015 13:00 č. 117, Hybernská 3 Translatologie PhDr. Mgr. et Mgr. Petra Vavroušová
11.2.2015 12:00 č. 117, Hybernská 3 Translatologie Mgr. Markéta Zemenová
11.2.2015 9:00, 10:00 m.č.108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Michaela Blažková, Mgr. Veronika Bursová
10.2.2015 14:00 č. 114 Románské jazyky Sousa Coelho Ramos Joaquim Jose
10.2.2015 10:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Jana Němečková
10.2.2015 10:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Bc. Linda Nepivodová
10.2.2015 10:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Ing. Eva Píšová
10.2.2015 10:00 m.č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Iva Koutská, Mgr. Tomáš Gráf, Mgr. Kateřina Bohuslavová
9.2.2015 13:00 č.414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Romana Voháňková
9.2.2015 13:00 m.č.414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Martina Hrabová
6.2.2015 11:00 m.č.110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Eva Kyselá
6.2.2015 9:00 m.č.208 České dějiny Mgr. Michal Macháček
6.2.2015 11:00 m.č.208 České dějiny Mgr. Václav Janoščík
6.2.2015 11:00 m.č.205 České dějiny Mgr. Lucie Michková
6.2.2015 10:00 č. 205 České dějiny Mgr. Martin Žemlička
6.2.2015 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Jaroslav Pinkas
6.2.2015 9:00 m.č.205 České dějiny Mgr. Pavel Kotau
29.1.2015 10:30 m.č.204 Historie-obecné dějiny Mgr. Bc. Denisa Hilbertová
6. 1. 2015 11:30 č. 108 Translatologie Mgr. et Ing. Jiř Rambousek

Rok 2014

Datum Hodina Místnost1 Obor Jméno
16.12.2014 13:00 č. 229, Celetná 20 Etnologie Mgr. Lenka Libichová
11.12.2014 14:30 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Mge. Kristýna Smolová
9.12.2014 15:00 č. 114 Románské jazyky Mgr. Dana Kratochvílová
9.12.2014 10:00 UCNK, Panská 7 Matematická lingvistika PhDr. Ana Adamovičová
25.11.2014 16:00 č. 18, Hybernská 3 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Hanna Marciniak
13.11.2014 13:30 č. 21 Český jazyk PhDr. Petr Nejedlý
6.11.2014 14:00 343/C, Celetná 20 Klasická archeologie Mgr. Karel Kůt
4.11.2014 15:00 č. 221 Filozofie Mgr. Michal Ivan
17.10.2014 10:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika PhDr. Šárka Tomová
17.10.2014 10:00 č. 224, Celetná 20 Pedagogika Mgr. Petr Šusta
2.10.2014 15:00 č. 320 Germánské jazyky a literatury Mgr. Miroslav Sedláček
30.9.2014 15:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Monika Brenišinová, Lilliam Rosalbo Gonzáles
30.9.2014 12:00 č. 119, Celetná 20 Logika Mgr. Anna Horská
25.9.2014 8:30 č. 105 Anglický jazyk Mgr. Jiřina Popelíková
25.9.2014 12:00 č. 2015, U Kříže 8 Informační věda Mgr. Magdalena Hornová
24.9.2014 17:00 č. 225V Filozofie Mgr. Alena Tesková
24.9.2014 13:00 č. 225V Filozofie Mgr. Ondřej Krása
24.9.2014 15:00 č. 225V Filozofie Mgr. Ota Gál
24.9.2014 15:00 č. 218 Filozofie Mgr. Petr Jíra
24.9.2014 15:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Marie Podobová
19.9.2014 10:450 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Petr Vidomus
19.9.2014 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Štěpánka Lehmann
19.9.2014 10:00 č. 404/IV Hudební věda Mgr. Martin Šochman
19.9.2014 10:00 č. 404/IV Hudební věda Mgr. Petra Kolátorová, Mgr. Jakub Michl, PhDr. Jiří Kroupa
18.9.2014 14:00 č. 4014, U Kříže 10 Politologie Mgr. Vladimír Hanáček, Štěpán Drahokoupil, Mikuláš Havran
18.9.2014 9:00 č. 414, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění Mgr. Lenka Brabcová Kršiaková, Mgr. Eva Kulová, Mgr. Markéta Ježková, Mgr. Martin Hořák, Mgr. Vít Mazač, Mgr. Eva Pražanová, PhDr. Adriana Šmejkalová, Mgr. Jaroslav Zeman
17.9.2014 18:00 142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Lenka Tichotová
17.9.2014 17:15 č. 308, Celetná 20 Psychologie práce a organizace Mgr. Hana Chýlová
17.9.2014 16:30 142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Veronika Šporclová
17.9.2014 15:45 142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. et Bc. František Zimmel
17.9.2014 15:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Miroslava Jarošová
17.9.2014 15:00 142b, Celetná 20 Klinická psychologie PhDr. Eliška Kučerová
17.9.2014 13:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Miriam Tůmová
17.9.2014 13:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Jaku Štofaník
17.9.2014 13:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Lukáš Nevrkla
17.9.2014 10:30 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Jan Holovský
17.9.2014 10:00 č. 319 Germánské jazyky a literatury Mgr. Radka Slouková
16.9.2014 14:00 č. 21 Český jazyk Mgr. Hana Prokšová
16.9.2014 14:00 č. 304, Celetná 20 Andragogika Mgr. Elena Jaroševská, Mgr. Ing. Pavel Matoušek
16.9.2014 13:30 č. 229/C, Celetná 20 Etnologie Mgr. Milan Durňak
16.9.2014 13:00 č. 229/C, Celetná 20 Etnologie Mgr. Klára Perlíková
16.9.2014 13:00 č. 203, Celetná 20 Estetika Mgr. Jan Josl
16.9.2014 13:30 č. 203, Celetná 20 Estetika Mgr. MgA. Markéta Magidová
16.9.2014 10:00 č. 114 Románské jazyky Mgr. Polina Chodaková
12.9.2014 10:00 č. 419 Obecná lingvistika Mgr. Karla Tvrdá
11.9.2014 15:30 č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Olga Pavlova
11.9.2014 14:30 č. 415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Michal Špína
11.9.2014 11:00 č. 147, Celetná 20 Klasická filologie Mgr. Martina Vaníková
11.9.2014 10:00 č. 117, Hybernská 3 Translatologie Mgr. Jana Šteffl
10.9.2014 16:00 č. 337, Celetná 20 Jazyky zemí Asie a Afriky Mgr. Štěpán Pavlík
10.9.2014 15:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Alga Fereira de Moura, Mgr. Tomáš Kristlík, Mgr. Petr Hertel
16.9.2014 11:00 č. 147, Celetná 20 Dějiny antického starověku Mgr. Petra Janouchová
10.9.2014 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Radka Šustrová
10.9.2014 10:00 č. 205 České dějiny Mgr. Jan Vojtíšek
10.9.2014 9:00 č. 208 České dějiny Mgr. Martin Klečacký, Mgr. Daniel Baránek
10.9.2014 9:00 č. 208 České dějiny PhDr. David Pavlát
10.9.2014 9:00 č. 205 České dějiny Mgr. Jan Andrle, Mgr. Jan Bouček, Mgr. Zdeněk Mužík
9.9.2014 10:00 č. 118, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Andrea Lvová
9.9.2014 13:00 č. 225V Religionistika Mgr. Kateřina Jahnová
8.9.2014 15:00 č. 337, Celetná 20 Jazyky zemí Asie a Afriky Mgr. Pavel Kubaník
8.9.2014 11:00 č. 118 Germánské jazyky a literatury Mgr. Anna Rážová
8.9.2014 11:00 č. 147, Celetná 20 Klasická filologie Mgr. Pavel Procházka
8.9.2014 10:00 č. 147, Celetná 20 Klasická filologie Mgr. Eva Pauerová
4.9.2014 15:15 č. 319, Celetná 20 Kulturologie PhDr. Martina Veselá
4.9.2014 14:30 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Ing. Marina Šternová
4.9.2013 14:30 č. 219a Anglická a americká literatura Mgr. Eva Elášová
4.9.2014 14:00 č. 219a Anglická a americká literatura Mgr. Martin Štefl
4.9.2014 13:00 č. 319, Celetná 20 Kulturologie Mgr. Michaela Balcerová, Mgr. Zuzana Dudová
3.9.2014 14:00 č. 427, Celetná 20 Teorie a dějiny literatur zemí Asie a Afriky Mgr. Olga Sixtová
14.7.2014 9:00 č. 214 Pomocné vědy historické Mgr. Jan Kahuda
1.7.2014 8:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny Mgr. Jakub Drábik
30.6.2014 10:00 č. 2015, U Kříže 8 Informační věda PhDr. Helena Bouzková
30.6.2014 10:00 č. 119, Celetná 20 Logika Mgr. Pavel Arazim
26.6.2014 14:30 č. 340, Celetná 20 Klasická archeologie Mgr. Jakub Žežule
26.6.2014 14:30 č. 340, Celetná 20 Klasická archeologie Mgr. Lenka Vacinová
26.6.2014 14:30 č. 340, Celetná 20 Klasická archeologie PhDr. Helena Svobodová
26.6.2014 13:45 č. 21 Český jazyk Mgr. Nataliya Zanegina
26.6.2014 13:00 č. 21 Český jazyk Mgr. Veronika Čurdová
26.6.2014 13:00 č.118, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Anna Křivánková
26.6.2014 14:30 č.118, Celetná 20 Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Jana Heřmanová
26.6.2013 10:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr.  Karel Hanuš
26.6.2014  8:30 č. 214 Pomocné vědy historické Mgr. Radka Tibitanzlová
25.6.2014 13:00 týmová studovna, hlavní budova FF UK Politologie Mgr. Jan Hrubeš
25.6.2014 15:00 č. 208, Hybernská 3 Iberoamerikanistika Mgr. Eva Kubátová
24.6.2014 12:00 č. 229/C, Celetná 20 Etnologie Mgr. Iva Košatková
23.6.2014 15:30 č. P306 Historie – Obecné dějiny Mgr. Miriam Tůmová
23.6.2014 15:30 č. P306 Historie – Obecné dějiny Mgr. Jakub Izdný
23.6.2014 14:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka PhDr. Eva Složilová
23.6.2014 14:00 č. 24 Didaktika konkrétního jazyka Mgr. Tomáš Pozler
19.6.2014 11:00 č.117 Románské literatury Mgr. Olga Čaplyginová
19.6.2014 10:00 č. 411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Lucie Maršíková
17.6.2014 13:00 č. 229, Celetná 20 Etnologie Mgr. Veronika Beranská
5.6.2014 13:00 č. 21 Český jazyk Mgr. Magdaléna Rysová
4.6.2014 12:00 č. 308, Celetná 20 Psychologie práce a organizace Mgr. Ivo Půda
4.6.2014 11:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie PhDr. Mgr. Miroslav Tamchyna
4.6.2014 10:00 č. 308, Celetná 20 Sociální psychologie Mgr. Bc. Jana Jungwirtová
4.6.2014 9:00 č. 308, Celetná 20 Obecná psychologie Mgr. Tomáš Srb
3.6.2014 13:00 Ústav etnologie, Celetná 20 Etnologie PhDr. Jana Štěpánková
30.5.2014 13:00 č. 201 České dějiny Mgr. Jan Socha
30.5.2014 12:00 č. 201 České dějiny Mgr. Gabriela Havlůjová
30.5.2014 11:00 č. 201 České dějiny Mgr. Lenka Procházková
30.5.2014 11:00 č. 208 České dějiny Mgr. Jaroslav Pleskot
30.5.2014 10:00 č. 201 České dějiny Mgr. Jana Mezerová
30.5.2014 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Martina Bardoňová
30.5.2014 9:00 č. 201 České dějiny Mgr. Zdenko Maršálek
30.5.2014 10:00 č. 208 České dějiny Mgr. Jiří Novák
29.5.2014 14:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Jakub Mlynář
29.5.2014 14:00 č. 110, Celetná 20 Sociologie Mgr. Vojtěch Prokeš
29.5.2014 12:30 č.415 Obecná a srovnávací literatura (komparatistika) Mgr. Marie Iljašenko
29.5.2014 11:30 č.411 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Hana Enderlová
29.5.2014 11:00 ÚDU, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění PhDr. Ludmila Ourodová
29.5.2014 10:30 č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Ina Píšová
29.5.2014 9:30 č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Jana Kantoříková
28.5.2014 13:00 č. 308A Slovanské filologie Mgr. Veselin Vačkov
26.5.2014 17:00 142b, Celetná 20 Klinická psychologie PhDr. Tomáš Brožek, DiS
26.5.2014 15:00 č. 142b, Celetná 20 Klinická psychologie PhDr. Markéta Holubová
26.5.2014 15:00 č.142b, Celetná 20 Klinická psychologie MUDr. Ondřej Trojan
26.5.2014 15:00 č.142b, Celetná 20 Klinická psychologie Mgr. Alice Pulkrábková
26.5.2014 11.00 ÚDU, Celetná 20 Dějiny výtvarného umění PhDr. Ludmila Ourodová
16.5.2014 11:00 č.320 Germánské jazyky a literatury Mgr. Eva Krátká
14.5.2014 10:00 č.419a Obecná lingvistika Mgr. Michael Beníšek
28.4.2014 14.30. č.220 Filozofie Mgr. Daniela Šterbáková
15.4.2014 13:00 č. 234, Celetná 20 Dějiny kultury zemí Asie a Afriky Mgr. Zuzana Beranová
4.4.2014 10:00 č. 404/       4. patro Hudební věda Mgr. Karel Veverka
25.3.2014 13:00 Ústav etnologie FF UK, Celetná 20/229 Etnologie Mgr. Kateřina Vytejčková
12.3.2014 14:00 č. 108, Celetná 20 Moderní hospodářské a sociální dějiny Mgr. Petr Valenta
5.3.2014 17:00 č. 204 Historie – Obecné dějiny PhDr. Pavel Vodička
26.2.2014 14:00 Jinonice/m. č. 3016 Politologie Mgr. Roman Míčka
12.2.2014 13:00 č. 308A Slovanská filologie Mgr. Jana Kocková
7.2.2014 14:00 Celetná č. 20/m. č. 314 Dějiny antického starověku Mgr. Pavel Nývlt
7.2.2014 9:00 č. 201 České dějiny Mgr. Bořek Neškudla
6.2.2014 9:00 Celetná č. 20/m. č. 414 Dějiny výtvarného umění Mgr. Jan Řezáč,
Mgr. Filip Srovnal
29.1.2014 13:00 č. 308A Slovanská filologie Mgr.  Michal Vašíček
29.1.2014 14:00 Jinonice/m. č. 2015 Informační studia a knihovnictví Mgr. Michaela Buchtová
29.1.2014 9:30 Celetná č. 20/m. č. 110 Sociologie Mgr. Blanka Jirkovská
29.1.2014 9:30 Celetná č. 20/m. č. 110 Sociologie Mgr. Martin Šefránek
28.1.2014 13:00 č.  14 Fonetika Mgr. Lenka Weingartová
24.1.2014 10:30 č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Lukáš Holeček
24.1.2014 9:30 č. 415 Dějiny české literatury a teorie literatury Mgr. Alžběta Plívová

Archiv starších termínů

 

Poznámky


1Není-li uvedeno jinak, míní se hlavní budova FF UK v Praze na nám. J. Palacha 2, Praha 1