Winter School in Abstract Analysis, section Set Theory & Topology

Zimní škola z Abstraktní analýzy (sekce Teorie množin a Topologie) je tradiční mezinárodní konference pořádaná od roku 1973. Tématem konference je Teorie množin a Topologie. Ačkoliv je primárně cílená na vědce v oboru, je otevřená i pokročilejším magisterským studentům a doktorandům, kteří zde mohou prezentovat svou práci. Program je rozdělený do dvou sekcí. V sekci „tutorialů“ bývají zařazeny delší cykly zvaných přednášek na aktuální téma; „research“ sekce je otevřena všem účastníkům, kteří zde mohou prezentovat své nové výsledky.

Na letošní zimní školu přijali naše pozvání následující přednášející, kteří si připraví cyklus „tutorial“ přednášek:

Claude Laflamme (University of Calgary, Canada)
David Milovich (Texas A&M International University, U.S.A)
Justin T. Moore (Cornell University, New York, U.S.A.)
Andrzej Roslanowski (University of Nebraska at Omaha, U.S.A.)

Podrobnosti události

Začátek události
31. 1. 2015 0:00
Konec události