Lekce FAUST neboli FAkultní Uvítání STudentů

Neoficiální, médii a papaláši nevyhledávané, zato ale mnohem zábavnější uvedení do akademické obce. V tomto „orientačním běhu“ po budovách FF UK nejenom poznáte svoje nové spolužáky, ale také hned zpočátku studia odhalíte tajemství a skrytá zákoutí jednotlivých budov a získáte mnoho informací, které vám pomohou ve vysokoškolském (a konkrétně filozofickém) víru událostí. Budete čelit úkolům, o kterých se vám dosud ani nesnilo, se kterými však od nynějška budete konfrontováni téměř denně. Také se setkáte s členy Studentské rady FF UK, studentskými senátory a dalšími staršími spolužáky, kteří vás budou celou lekcí provázet, a nakonec vás pasují na studenty FF UK.

S nadsázkou můžeme říct, že kdo nebyl na FAUSTovi, jakoby nikdy nestudoval na FF UK.

Zakončení v blíže nespecifikovaném pražském podniku.

Podrobnosti události

Začátek události
19. 10. 2017 17:30 - 22:00
nám. Jana Palacha 2, Praha 1 (přízemí hlavní budovy FF UK)