Debata z cyklu Café Evropa: Češi a Evropa – proč si stěžujeme, když nám nikdy nebylo lépe?

Speciální debata z cyklu Café Evropa pořádaná v rámci oslav Dne Evropy 2017 se koná ve čtvrtek 4. května od 17:00 na Střeleckém ostrově.

Debaty Café Evropa organizuje Zastoupení Evropské komise v ČR a Informační kancelář Evropského parlamentu ve spolupráci s Institutem pro evropskou politiku EUROPEUM.

Hosty debatního odpoledne na Střeleckém ostrově budou:

• Tomáš Sedláček, ekonom a vysokoškolský pedagog
  • Táňa Fischerová, herečka, spisovatelka a politička
  • Dalibor Špok, psycholog

Moderátorkou debaty bude Emma Smetana z DVTV.

Pro více informací navštivte facebookovou událost, kde si můžete prohlédnout i video pozvánku na debatu. Harmonogram celého dne najdete na stránkách Dne Evropy. Vedle debaty Café Evropa, která začne v 17:00, můžete během celého odpoledne navštívit infostánky členských zemí EU a těšit se můžete na kvízy, soutěže či hudební a taneční vystoupení. Hlavními headlinery jsou Debbi a Eddie Stoilow. Celým dnem nás provede Nasty. Na Mostě Legií bude zřízena speciální zastávka Evropská, kde budou zastavovat všechny tramvaje jedoucí nad Střeleckým ostrovem. Na tuto debatu Café Evropa není nutná registrace.

Podrobnosti události

Začátek události
4. 5. 2017 17:00
Střelecký ostrov