Pražské Centrum židovských studií a Masarykův ústav a Archiv Akademie věd ČR srdečně zvou na konferenci s názvem Community and Exclusion. Collective Violence in the Multiethnic (East) Central European Societies before and after the Holocaust (1848–1948), která proběhne 25. – 27. září 2016.

Místa konání: Vila Lanna, V Sadech 1, Praha
Hrzánský palác, Loretánská ulice 9/177, Praha

Konference je pořádána jako V. výroční konference Pražského centra židovských studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Konference se koná ve spolupráci s Institute of History of the Slovak Academy of Sciences; The Tadeusz Manteuffel Institute of History of the Polish Academy of Sciences;
Institute of History of the Hungarian Academy of Sciences.

Konferenci podpořili: Visegrad Fund a Úřad vlády České republiky.

Vzhledem k omezené kapacitě sálů se prosím registrujte do 19/9 na emailu: conferencemua@gmail.com.

Konference proběhne v angličtině.

Program konference, za jehož další šíření předem děkujeme, najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast!

Podrobnosti události