Ceny Viléma Mathesia za nejlepší studentské práce z anglistiky a amerikanistiky

Nadační fond Viléma Mathesia pro rozvoj anglo-amerických studií v Praze uděluje každoročně ceny za nejlepší bakalářské a diplomové práce obhájené v uplynulém akademickém roce. Ceny nesou jméno Viléma Mathesia, prvního řádného profesora anglistiky na Univerzitě Karlově a spoluzakladatele Pražského lingvistického kroužku. Vyhlášení a slavnostní předání letošních cen proběhne 4. října 2017 od 14:10 v místnosti 104 v hlavní budově FF UK. Ocenění studenti promluví o svých pracích a o tom, co je na práci těšilo nebo i překvapilo. Svůj pohled na oceněné práce připojí jejich vedoucí. Letos bude také poprvé udělena Cena Martina Hilského za vynikající anglistickou disertační práci.

Podrobnosti události

Začátek události
4. 10. 2017 14:10 - 15:45
nám. Jana Palacha 2, Praha 1 (místnost 104, hlavní budova FF UK)