Přihlášení ke státní závěrečné zkoušce

Přihlášení k BZK/SZK se provádí po přihlášení do Studijního informačního systému (SIS) dle manuálu Přihlášení na SZK (ve formátu PDF zde).

Před samotným přihlášením k termínu BZK/SZK je doporučeno zkontrolovat si části a tématické okruhy BZK/SZK nabízené v SIS s vaším studijním plánem na plany.ff.cuni.cz.

• Přihlášení k termínu BZK/SZK je naprosto závazné. Pokud se na přihlášený termín BZK/SZK nedostavíte a nepodáte předsedovi zkušební komise PÍSEMNOU OMLUVU, termín vám propadá.

Elektronické přihlašování v SIS je povinné pro všechny studenty s výjimkou studentů, kteří mají v době přihlášení k BZK/SZK přerušeno.

Máte-li v době přihlašování přerušeno nebo jste-li student mezifakultního studia stáhněte si na stránce Formuláře Mimořádnou přihlášku ke státní závěrečné zkoušce nebo její části a na počítači ji vyplňte, pak vytiskněte.
  • Podepsanou přihlášku zaneste včas nejlépe osobně na Studijní oddělení referentovi BZK/SZK.
  • Na jejím základě vás Studijní oddělení přihlásí k BZK/SZK v SIS.

Pozor! Je nutné, abyste se před BZK/SZK znovu přihlásili do studia, a to nejpozději k datu, které je stanoveno pro kontrolu splnění studijních povinností.
Při obnovování studia odevzdejte, prosím, své studijní referentce Zápisový list studenta (ze SIS nebo ze stránky Formuláře), na jehož základě budete opět zapsáni ke studiu.