Katalogy a práce se čtenářským kontem

Běžná otevírací doba / Opening Hours

Od/From: Do/To:
Po/Mon 8h 20h
Út/Tue 8h 20h
St/Wed 8h 20h
Čt/Thu 8h 20h
Pá/Fri 8h 18h

Knihovna Jana Palacha
nám. Jana Palacha 2
suterén budovy/basement
tel. recepce/reception desk:
tel. výpůjční pult/loan desk:
kjp@ff.cuni.cz
Kontakty na zaměstnance / Staff contact

FacebookInstagram

Centrální katalog UK naleznete zde.

Zpracovány jsou v něm všechny knihy nakoupené po roce 1994 a výběrově i publikace nakoupené dříve. Knihy, které jsou umístěné v KJP, mají jednotky označené FFUK Knihovna Jana Palacha.

• Návod na práci se čtenářským kontem naleznete zde.
  • Digitální univerzitní repozitář závěrečných prací naleznete zde. Zpracovány jsou v něm novější závěrečné práce obhájené na všech fakultách UK, nejnovější naleznete v repozitáři IS.
  • K přihlášení je nutné mít nastavené heslo pro Centrální autentizační službu UK – CAS (shodné s IS).

Pro snadné prohledávání informačních zdrojů dostupných pro Univerzitu Karlovu využijte vyhledávač Ukaž.

• Vyhledávač Ukaž dokáže z jednoho rozhraní prohledávat knihy a další dokumenty uložené v knihovnách a zároveň velkou část předplacených elektronických informačních zdrojů. Funguje jako hlavní vyhledávací služba Univerzity Karlovy v Praze.