Open Square | Zažít město jinak

4. ročník festivalu Open Square letos proběhne v komornější formě v rámci celopražské akce Zažít město jinak v sobotu 16. září 2017 od 12 do 18 hodin na Alšově nábřeží a schodech před Galerií Rudolfinum.

Kromě programů v budovách jednotlivých zúčastněných institucí se návštěvníci mohou těšit na stánky studentů Filozofické fakulty UK, kde si budou moci vyzkoušet uvařit pravou arabskou kávu, prozkoumat japonskou kaligrafii či se zúčastnit historického kvízu.

Na schodech před Galerií Rudolfinum vystoupí studenti Pražské konzervatoře a odborníci ze zapojených institucí nabídnou urban walks, komentované procházky kolem blízkých soch či historické přednášky přímo v terénu.

Podrobnosti události

Začátek události
16. 9. 2017 12:00 - 18:00
Alšovo nábřeží, Praha 1