VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

Výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení vědy

Referent/ka Oddělení vědy

Profil Oddělení vědy

Oddělení vědy zajišťuje zejména agendu studia v doktorských studijních programech, včetně studia akreditovaného v cizích jazycích, agendu imatrikulací a promocí v doktorských studijních programech agendu stipendií a organizaci studentského hodnocení výuky v doktorských studijních programech. Do gesce Oddělení vědy dále spadá organizace habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, agenda čestných hodností a ocenění pracovníků ve vědě a výzkumu a administrativní agenda činnosti vědecké rady fakulty.

Hlavní odpovědnosti

Doktorské studium:

• Komplexní zajištění administrativní agendy spojené s doktorským studiem, tj. zápisy přijatých studentů, evidence studentů v průběhu studia, kontrola studijních povinností, organizace obhajob disertačních prací.
  • Administrace stipendií spojených s doktorským studiem, ceny a ocenění.

Obecné:

• Komunikace se studenty doktorského studia a zaměstnanci FF UK týkající se agendy oddělení vědy.
  • Archivace dokladů do složek studentů.

Naše očekávání

• min. ukončené SŠ vzdělání/VŠ vzdělání v bakalářském programu.
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka.
  • Velmi dobrá uživatelská úroveň MS OFFICE, zkušenost s dalšími informačními systémy výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Pečlivost a samostatnost.

Výhodou

• Znalost vysokoškolského prostředí.
  • Praxe na obdobné pozici.

Nabízíme

• Stabilní zázemí největší české humanitní fakulty.
  • Příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže).
  • Pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností.
  • Zaměstnanecké benefity

Možnost nástupu

Ihned nebo dle dohody.

První smlouva na FF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Způsoby přihlášení

Elektronicky:

Přihlášku – motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis (česky nebo anglicky) pošlete na e-mailovou adresu blanka.svobodova@ff.cuni.cz nebo vyplňte dotazník níže.

Písemně poštou/osobně:

Přihlášku se všemi přílohami můžete zaslat i poštou, nebo doručit osobně na adresu Hana Vamberská, osobní oddělení FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha, na obálku napište: Referent/ka Oddělení vědy.

Své přihlášky zasílejte nejpozději do 15. 8. 2017.